Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Відходи деревообробки і некондиційна деревина - ЖИВІ ГРОШІ!

Коли ми втрачаємо «гроші» ми засмучуємося, викидати гроші не доводилося, я думаю, нікому! Але якщо хто-небудь робить замах на наші «кровні» кошти, ми активно захищаємо їх і намагаємося утримати їх за всяку ціну. Як не дивно, але те, що в результаті нам може принести «гроші», часто викликає у нас менше емоцій.

В результаті вирубки дерев утворюється маса нетоварної деревини (гілки, сучки, пні, коріння і т.д.), так само існує таке поняття, як «санітарна» вирубка, після деревообробки утворюється так само велика кількість відходів (обзела, горбиль, сучки, дрібні обрізки і т.д.). Вся ця «нікуди непридатна» деревина, доставляє масу проблем її «господарям», особливо в газифікованих районах.

Мало, хто з цих нещасних «господарів» здогадується, що їх, так би мовити, «проблема», ні що інше, як сировина для виготовлення цінного продукту, широко застосовується в народному господарстві.

Технологія виробництва деревного вугілля гарантує високі показники кінцевого продукту. Організація даного виробництва не вимагає великих капіталовкладень і залучення кваліфікованого персоналу. Деревне вугілля легко реалізується, тому що використовується в багатьох сферах життя. При цьому розроблена на нашому підприємстві лінія для фасування деревного вугілля (упаковка, фасування деревного вугілля), дозволить істотно збільшити рентабельність виробництва.

Переробка дрібних відходів деревообробки (тирси, тріски, стружки і т.д.), а так само інших відходів рослинного походження (лузга соняшника, патока, сухі стебла, сіно і т.д.) можливо за допомогою газогенераторних котлів, прозваних в народі, «котли на тирсі». Утворена в результаті процесу теплова енергія зможе забезпечити теплом промислові і побутові приміщення.

Утилізація заради утилізації - занадто дороге задоволення, вивезення відходів, як сміття вимагає додаткових капіталовкладень і призводить до забруднення навколишнього середовища. Отримати додатковий прибуток, без нанесення шкоди навколишньому світу - оптимальний вихід.

Ми розробляємо і впроваджуємо унікальні технології для отримання біопалива при переробці різних видів відходів (біомаса, полімери, автомобільні покришки і т.д.). Ключовим процесом в виробленому на нашому підприємстві обладнанні є низькотемпературний піроліз та газифікація.

Виробнича база компанії GREENPOWER сьогодні - це повністю самодостатнє виробництво з широкими і гнучкими можливостями на території більш 3000кв.м. Саме завдяки злагодженій роботі, високому науковому і технічному потенціалу звичайний лист металу перетворюється в складне і так необхідне економіці різних країн, промислове обладнання для виробництва високоякісного деревного вугілля.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

 +38 091 481-92-88 

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua

carbinization-furnance-quality-certificate