Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Деревне вугілля майбутнього | Піроліз брикетів Pini Kay

Брикет у формі «подушечки» отримав широке розповсюдження у країнах ЄС, а також Північної та Південної Америки. Популярності він набув завдяки своїм характеристикам:

1. Висока щільність, що позначається на тривалості горіння.
2. Однорідна фракція – рівномірний розподіл тепла.
3. Висока механічна міцність - мінімальна кількість відсіву, при фізичному впливі (транспортування, вантажні роботи і т. д.)

Вугільний брикет «подушечка»

Всупереч цих позитивних якостей у BBQ брикету є ряд недоліків, які непомітні для звичайної людини, а саме: висока зольність (до 20%), низький вміст вуглецю (менше 70%), за ДСТУ 7657-84(94) – це марка В, тобто найнижча якість. Низький вміст вуглецю впливає на кількість летких речовин, високий вміст яких призводить до появи полум'я при горінні і вигорянні частини вуглецю, що істотно знижує тривалість горіння, збільшує витрату брикету і виключає можливість використання брикету в промисловості, де вміст вуглецю має ключове значення.

Сутність вищенаведених недоліків полягає в матеріалах, що використовуються для його виробництва, а саме:

 • вугільний пил (дрібна фракція деревного вугілля або подрібнене деревне вугілля поганої якості). Він є причиною низького вмісту вуглецю та високого вмісту летких речовин.
 • сполучний матеріал (крохмаль або ін.), збільшує вихід летких речовин у процесі горіння брикету.
 • матеріал «паразит» (пісок тощо). Використовується для збільшення номінальної ваги одержуваного брикету. Фактично покупець платить ціну деревного вугілля за «пісок».

Чому ж все ж таки людям більше подобається вугільний брикет, ніж звичайне деревне вугілля? Тому що люди не бачать якісного деревного вугілля, у світі лише 5% вугілля виготовляється технологічно з використанням промислового обладнання, інші 95% виробляються кустарно без дотримання основних вимог до сушіння та піролізу деревини.

З перерахованого вище, можна зробити висновок: ідеальне деревне вугілля має характеризуватися наступними особливостями:

 1. Висока щільність
 2. Стійкість до механічного впливу
 3. Однорідний фракційний склад
 4. Високий вміст нелетючого вуглецю (не менше 85%)
 5. Низька зольність
 6. Високий вміст вуглецю

У сьогоднішніх умовах з дров'яної деревини, яка позростає в більшості регіонів Земної кулі, це зробити неможливо. Так, наприклад, «ідеальне» вугілля і наближене до нього, можна отримати з: чорного, червоного, залізного дерев, так само з далекосхідного дуба, кокоса, манго та інших екзотичних дерев з високою щільністю.

Чи можна зі звичайної деревини – береза, тополя і т. д., зробити деревне вугілля, яке за своїми характеристиками буде відповідати деревному вугіллю з екзотичних порід? Можна! Навіть із соломи або лушпиння соняшника. Для цього потрібно штучно змінити щільність сировини для піролізу.

Сьогодні це реально. Багато хто знайомий з продуктом, про який далі піде мова. Це паливний брикет Pini-kay, який застосовується усюди. Існують різні матеріали і способи його отримання, але властивості його майже завжди однакові:

 • Калорійність - 4400 - 4800 ккал/кг
 • Зольність до 4%
 • Вологість до 8%
 • Щільність 1,1-1,3

Брикет Pini-kay

За своїми характеристиками цей штучно сформованих продукт, брикет Pini Kay, є ідеальним сировинним матеріалом для отримання деревного вугілля. Ідеальний матеріал для піролізу разом з використанням сучасних технологій піролізу дають нам ідеальне деревне вугілля. Навіщо ж воно потрібно?

Перераховані вище якості суттєво знижують витрати деревного вугілля, а так само дають можливість отримувати, за умови його використання, більш якісну продукцію.

Крім того, виробництво деревного вугілля сучасними методами дає можливість:

 • Виключити шкідливі викиди в атмосферу
 • Збільшити процентний вихід деревного вугілля з однієї тони сировини
 • Знизити кількість відходів деревообробної промисловості
 • Знизити вирубку цінних порід дерев з метою отримання деревного вугілля
 • Отримувати теплову або електроенергію шляхом переробки піролізного газу

Деревне вугілля із брикетів Pini-kay

Печі вуглевипалювальні серії УП «ЄВРО» ідеально підходять для цілей переробки брикету Pini-kay у деревне вугілля, так як у результаті піролізу:

 • Кількість відсіву не перевищує 1%
 • Максимально зберігається структура брикету
 • Вихід деревного вугілля складає 35-38%, від сухої маси
 • Максимально зручне завантаження сировини і вивантаження кінцевого продукту
 • Виходить надлишкове тепло, яке можна використовувати в різних цілях
 • Продуктивність печі досягає 120 тонн деревного вугілля в місяць.

Перераховані вище показники одержуваного деревного вугілля з паливного брикету дають можливість стверджувати, що ми можемо отримати зі «звичайної» деревини – «ідеальне деревне вугілля». Тривалість горіння 1 кг такого вугілля складає до 10 годин, для порівняння – деревне вугілля берези горить до 4-х годин, а із залізного дерева до 6 годин.

На сьогоднішній день піроліз брикетів Pini-kay з метою отримання деревного вугілля є перспективною галуззю переробної промисловості. Оскільки отримуване деревне вугілля за рядом показників краще деревного вугілля, виробленого з дров'яної деревини. Деревне вугілля має більш широке застосування, ніж паливний брикет. Крім цього, ціна на отриманий деревне вугілля буде вище, ніж на звичайний і в кілька разів вище, ніж на паливний брикет.

 


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

 +38 091 481-92-88 

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua

carbinization-furnance-quality-certificate