Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС отримання активованого вугілля

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС отримання активованого вугілля

 1. Сировиною для активації можуть служити будь-яке вугілля, в тому числі деревні, вироблені з твердих і м'яких порід деревини, особливо хорошими для активації є шкаралупи різних горіхів (кокос, волоський, фундук, ліщина, кеш’ю, кедровий і т.д.). Чим вище щільність сировини для активації, тим краще проявляються властивості активного вугілля.
 2. Сировина, наприклад, деревина дуба, підлягає спочатку карбонізації, з отриманням високовуглецевого деревного вугілля.
 3. Деревне вугілля - сировина, розділяється по фракціям певного розміру: 5-15 мм .; 0-5 мм і 15-40 мм, завантажується в бункер - накопичувач з вбудованим шлюзовим живильником. Фракція сировини буде відповідати різним маркам активного вугілля.
 4. З накопичувального бункера сировини, деревне вугілля через шлюзовий затвор дозовано подається на стрічковий транспортер.
 5. З використанням стрічкового транспортера сировину завантажується в бункер - живильник до певного рівня. За рівнем сировини в бункері стежать, вбудовані датчики, які дають команду включення/відключення двигунів які здійснюють подачу деревного вугілля для активації.
 6. З бункера-живильника сировина, в строго дозованій кількості, подається з використанням шнека в піч парової активації.
 7. Одночасно з подачею сировини в піч активації подається перегрітий до високої температури пар.
 8. Піч активації розташована відносно горизонту під кутом і мотором редуктором, труба активації здійснює обертальний рух, що призводить до переміщення сировини від місця завантаження до місця розвантаження.
 9. Сировина при обертанні труби активації ретельно перемішується і за рахунок цього хаотичного руху обробляється максимально ефективно перегрітою парою.
 10. Стінки труби активації попередньо перед завантаженням сировини нагрівають в інтервалі від 800 до 1000Сº в залежності від обраного режиму активації.
 11. Сировина поступально рухається по внутрішньому тілу труби від входу сировини до виходу.
 12. Час перебування сировини в зоні активування визначає нахил і частоту обертання печі активації.
 13. На виході з труби активації сировина оброблена перегрітою парою надходить в шнек-охолоджувач, де вже отримане активоване вугілля охолоджується і стабілізується з використанням пара.
 14. Далі активоване вугілля надходить в сепаратор для виділення різних фракцій активного вугілля, і далі складування його в бункерах - накопичувачах.
 15. У міру надходження активованого вугілля на сепаратор заповнюються бункери - накопичувачі які живильниками пов'язані з фасувальним аппаратом. Далі відбувається фасування активованого вугілля в відповідну тару споживача.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

  + 38 095 250 63 45   + 38 050 988 04 78

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua