Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини


Назад
Перша серійна ВП-3 "ЄВРО" відвантажена замовнику

Перша серійна ВП-3 "ЄВРО" відвантажена замовнику

Перша серійна вуглевипалювальна піч ВП-3 "ЄВРО" вийшла зі "стапелів" нашого заводу.  ВП-3 «ЄВРО» - це продовження серії вуглевипалювальних печей «ЄВРО», які виробляються компанією GREENPOWER з 2009 року.

У ціеї моделі враховані всі побажання клієнтів і реалізовано безліч інновацій, завдяки яким робота на нашому обладнанні стане ще простішою і ефективнішою в усіх відношеннях.

Нова вуглевипалювальна піч ВП-3 "ЄВРО" відрізняється від своїх попередниць ВП "ЄВРО" і ВП-2 "ЄВРО" компактними розмірами і невеликою вагою. Тепер перевезення на великі відстані стало менш витратним і відповідно зменшився період окупності обладнання. В той же час мінімізуються витрати на підготовку ділянки для процесу вуглевипалювання.

В даний час ще кілька одиниць ВП-3 "ЄВРО" знаходяться на фінальній стадії готовності і в найближчий час вирушать до замовників. Серед них нова модифікація ВП-3 "ЄВРО-m". Ця модель, збільшений варіант, який вміщує чотири вагонетки об'ємом 1,5 м. куб. в кожній камері. Відповідно збільшується продуктивність на 25% при майже однакових габаритних розмірах.

Великому кораблю велике плавання.

email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua