Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини


Назад
Перша флагманська вуглевипалювальна піч ВП-3 "ЄВРО-м" відвантажена в місто Ужгород

Двадцятого жовтня 2014 настала нова ера в вуглевипалювальній галузі. Найбільш високопродуктивна для своїх габаритів вуглевипалювальна піч ВП-3 "ЄВРО-м" вирушила до свого щасливого володаря.

Завдяки злагодженій роботі конструкторського бюро компанії "Грінпауер" вдалося досягти приголомшливої ​​продуктивності при відносно малих розмірах. Основне завдання, поставлене перед інженерами-конструкторами, полягало в можливості транспортування вуглевипалювальної печі ВП-3 "ЄВРО-м" морським сорокафутовим контейнером. При цьому необхідно було не тільки не пожертвувати продуктивністю, а навпаки збільшити її. І вони блискуче впоралися з ним. Тепер значно зменшуються витрати клієнтів на транспортування обладнання, відповідно збільшується рентабельність, і зменшується час окупності вуглевипалювальної печі.

Після кардинальних змін в конструкції обладнання для виготовлення деревного вугілля стало ще простіше контролювати процес сушіння і піролізу деревини, що в свою чергу дало можливість отримати деревне вугілля найвищої якості відповідної всім світовим стандартам. Вуглевипалювальна піч ВП-3 "ЄВРО-м" досі є  єдиним обладнанням для виробництва деревного вугілля нового покоління з брикету піні-кей.

Нова піч у порівнянні зі своєю молодшою сестрою вміщує по чотири вагонетки в кожній камері. Отже, в комплект поставки входять шістнадцять вагонеток. Продуктивність зростає на 25%. Шість термопар забезпечують можливість повного контролю над процесом. Механізація управління зводить до мінімуму вплив людського фактора.

Все це в сукупності збільшує рентабельність виробництва і робить Ваш бізнес інвестиційно привабливим.

email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua