Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини


Назад
Компанія GreenPower відновлює серійне виробництво ВП-3 ЄВРО

Ми раді повідомити Вам новину про те, що в серійне виробництво через рік перерви повертається оновлена модель вуглевипалювальної печі ВП-3 ЄВРО!

Вона є попередницею популярної на сьогоднішній день моделі ВП-4 ЄВРО і раніше вже встигла зарекомендувати себе як екологічно чисте і просте в експлуатації обладнання для виробництва деревного вугілля в різних куточках нашої планети. За цей рік ми її модернізували та вдосконалили, і ось тепер готові представити Вашій увазі оновлену ВП-3 ЄВРО.

Дана піч хоч і є більш бюджетним варіантом, але абсолютно нічим не поступається вищезгаданій ВП-4 ЄВРО. Економія коштів досягається не за рахунок використання дешевших матеріалів, а за допомогою зменшення камер сушіння та піролізу, в які тепер замість 4 вагонеток завантажуються тільки 3. У іншому ж конструкції даних моделей вуглевипалювальних печей є аналогічними та крім того більшість елементів в них ідентичні.

Продуктивність вуглевипалювальної печі ВП-3 ЄВРО становить 20-35 т / міс за умови роботи на деревині та 35-45 т / міс при роботі на паливному брикеті.

email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua