Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини


Назад
Свіжі новини про останні розробки компанії GreenPower

Компанія GreenPower не стоїть на місці та постійно веде роботу над розробкою нового обладнання в області вуглевипалювання та поліпшення попередніх версій вже існуючих серій - все задля того, щоб запропонувати максимум вигоди нашим клієнтам.

BIO-KILN-2 - нова піч серії печей шахтного типу BIO-KILN. Вона більша в розмірі та значно вище за продуктивністю. Використання BIO-KILN-2 дозволить Вам отримувати до 80 т. вугілля щомісяця, використовуючи в якості сировини кісточки оливок та інших плодових дерев, а також шкаралупу різних горіхів. Робота печі ще більш автоматизована та дозволить Вам отримувати максимум прибутку при мінімальних фізичних навантаженнях, а висока продуктивність дозволить печі окупитися протягом року. Вугілля з печі BIO-KILN-2 може використовуватися в якості біочар (краще на сьогоднішній день природне добриво), перероблятися у вугілля для кальяну або активоване вугілля.

ВП ЕККО-8 - восьми-камерна піч серії ЕККО вирішить питання клієнтів, які потребують високої продуктивності. Піч складається з 8-ми ідентичних камер, з'єднаних із загальними для всіх камер топковим пристроєм та димовою трубю, при цьому для сировини та готового вугілля використовується оборотна тара - вагонетки. Піч оснащена системою АСУ, з можливістю дистанційного контролю та управління процесом. Викиди шкідливих продуктів піролізу в атмосферу відсутні.

Слідкуйте за нашими оновленнями.

Наші контакти.

email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua