Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Монтаж вуглевипалювальної печі ЕККО-2

Монтаж наших вуглевипалювальних печей проводиться за певним алгоритмом, який представлений на відео

Оливкова кісточка - ідеальна сировина для виробництва вугілля

Історія виробництва оливкової олії в Європі налічує не одну тисячу років. Тільки в Іспанії оливкові гаї займають до 1,5 мільйонів гектарів. У п'ятірку світових лідерів з виробництва, крім Іспанії, входять Італія, Греція, Туреччина і Туніс. Довгий список країн-виробників включає також Португалію, Болгарію, Йорданію, Алжир, Марокко - практично всі країни Середземноморського басейну.

Производство древесного угля из скорлупы орехов

Обсяг світового виробництва горіхів складає більше ніж 4,2 млн. тонн на рік. Майже 50% вироблених в світі горіхів - це волоські горіхи. Основні виробники волоського горіха - США, Китай і Туреччина. В П'ятірку країн входять також Україна та Іран.
На другому місці за обсягами виробництва - мигдаль, який вирощується в основному в США (80% світового врожаю).
Ключовим виробником фундука є Туреччина - до 70% всіх вироблених горіхів в світі. Друге і третє місця займають Італія і Грузія.
Головні постачальники фісташок - США та Іран.
Крім світових лідерів слід зазначити також ряд країн, що активно займаються вирощуванням горіхів різних сортів - Іспанію, Грецію, Азербайджан, Мексику, Францію, Румунію, Індію.

Піроліз – один з видів безвідходної переробки деревних відходів

Піроліз, іноді цей процес називають сухою перегонкою, –це термічне розкладання горючих органічних відходів без доступу кисню. 

Технології газифікації твердої рослинної біомаси

В кінці XX і початку XXI століть весь світ заговорив про скорочення світових запасів кам'яного вугілля, нафти і газу.  Постійне підвищення вартості природних запасів палива, змусили згадати про технології газифікації твердої рослинної біомаси, і в першу чергу деревини.  

Охорона екології - глобальна проблема сучасності

Охорона екології - глобальна проблема сучасності, що має транснаціональний і міжнародний характер.

Наука екологія

Екологія, як наука, була сформована лише на початку ХХ століття. Сам термін "екологія" увів в 1866 році німецький біолог Е. Геккель. З тих пір екологія займається досить серйозними і багатозначними проблемами. Виснаження природних ресурсів – одне з глобальних питань, якими займається наука екологія. Ця сучасна наука стала асоціюватися з поняттям – життя. Наш світ знаходиться у великій небезпеці.

Сфери застосування деревного вугілля

Наша компанія спеціалізується на розробці і виготовленні обладнання для виробництва деревного вугілля з деревини різних порід дерев, брикетів, а також відходів лісопереробної промисловості і сільського господарства.

Біоенергія - потенційна «друга нафта»

 Біоенергія, перш за все, підіймає питання про відновлюваних біологічних ресурсах енергетики.  До нього відноситься проблема використання відходів деревини, торфу, продуктів життєдіяльності сільськогосподарських тварин, що в народі зветься гноєм, а також відходи переробки сільськогосподарських культур.  Це не тільки дбайливе ставлення до екології та навколишнього простору, а й доступні ціни, що також має важливу перевагу.

Термічна утилізації рослинних відходів

Технологія термічної утилізації рослинних відходів, шляхом піролізу, є більш екологічно безпечної порівняно з спалюванням і представляє найбільший інтерес з точки зору максимальної їх ліквідації. Крім того, технологія піролізу дозволяє отримувати корисні продукти з рослинних відходів у великому масштабі.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua