Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Монтаж вуглевипалювальної печі ЕККО-2

Монтаж наших вуглевипалювальних печей проводиться за певним алгоритмом, який представлений на відео

Піроліз – один з видів безвідходної переробки деревних відходів

Піроліз, іноді цей процес називають сухою перегонкою, –це термічне розкладання горючих органічних відходів без доступу кисню. 

Технології газифікації твердої рослинної біомаси

В кінці XX і початку XXI століть весь світ заговорив про скорочення світових запасів кам'яного вугілля, нафти і газу.  Постійне підвищення вартості природних запасів палива, змусили згадати про технології газифікації твердої рослинної біомаси, і в першу чергу деревини.  

Охорона екології - глобальна проблема сучасності

Охорона екології - глобальна проблема сучасності, що має транснаціональний і міжнародний характер.

Наука екологія

Екологія, як наука, була сформована лише на початку ХХ століття. Сам термін "екологія" увів в 1866 році німецький біолог Е. Геккель. З тих пір екологія займається досить серйозними і багатозначними проблемами. Виснаження природних ресурсів – одне з глобальних питань, якими займається наука екологія. Ця сучасна наука стала асоціюватися з поняттям – життя. Наш світ знаходиться у великій небезпеці.

Сфери застосування деревного вугілля

Наша компанія спеціалізується на розробці і виготовленні обладнання для виробництва деревного вугілля з деревини різних порід дерев, брикетів, а також відходів лісопереробної промисловості і сільського господарства.

Біоенергія - потенційна «друга нафта»

 Біоенергія, перш за все, підіймає питання про відновлюваних біологічних ресурсах енергетики.  До нього відноситься проблема використання відходів деревини, торфу, продуктів життєдіяльності сільськогосподарських тварин, що в народі зветься гноєм, а також відходи переробки сільськогосподарських культур.  Це не тільки дбайливе ставлення до екології та навколишнього простору, а й доступні ціни, що також має важливу перевагу.

Термічна утилізації рослинних відходів

Технологія термічної утилізації рослинних відходів, шляхом піролізу, є більш екологічно безпечної порівняно з спалюванням і представляє найбільший інтерес з точки зору максимальної їх ліквідації. Крім того, технологія піролізу дозволяє отримувати корисні продукти з рослинних відходів у великому масштабі.

Збереження природи

В кінці XX століття в розвинених європейських країнах виникла соціальна рух, спрямований на розробку заходів щодо захисту навколишнього середовища.  З тих пір в більшості країн світу з'явилися, так звані, Зелені партії, що піклуються про майбутнє своїх дітей, збереження планети, за яку ми несемо відповідальність.

Переробка відходів деревини

Лісозаготівля - це рубка і валка дерев, в неї так само входить і санітарна вирубка.  Після цього дерева піддають подальшій переробці.  Однак під час цих робіт отримують велику кількість відходів.  Це гілки, листя, пагони, сучки, пні, коріння, відрізки, тирса, уламки від стовбурів дерев та інше.  В результаті подальшої деревообробки отримують фанеру, сірники, шпали, шпон, різні пиломатеріали.  


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua