Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Збереження природи

В кінці XX століття в розвинених європейських країнах виникла соціальна рух, спрямований на розробку заходів щодо захисту навколишнього середовища.  З тих пір в більшості країн світу з'явилися, так звані, Зелені партії, що піклуються про майбутнє своїх дітей, збереження планети, за яку ми несемо відповідальність.

Переробка відходів деревини

Лісозаготівля - це рубка і валка дерев, в неї так само входить і санітарна вирубка.  Після цього дерева піддають подальшій переробці.  Однак під час цих робіт отримують велику кількість відходів.  Це гілки, листя, пагони, сучки, пні, коріння, відрізки, тирса, уламки від стовбурів дерев та інше.  В результаті подальшої деревообробки отримують фанеру, сірники, шпали, шпон, різні пиломатеріали.  

Жива природа - джерело життя людини

Жива природа - джерело життя людини, в ній є все для його існування.  Але люди не можуть жити, не втручаючись в живу природу.
Головний фактор впливу людини на природу - промисловість, транспорт, будівництво і сільське господарство.  Результатом може бути великої шкоди для навколишнього середовища, що негативно позначиться на всій живій природі.

Чисті матеріали

З кожним роком людство знаходить більш високу екологічну свідомість.  Сучасні люди прагнуть не тільки користуватися сучасною продукцією і новими технологіями, а й ліквідувати збиток, що наноситься екології.

Заходи з охорони навколишнього середовища

 Ми багато говоримо про охорону навколишнього середовища.  Що це за своєю суттю і як ми дійшли до такого життя?  На даний момент в поняття охорони навколишнього середовища входить комплекс заходів.

Охорона природи - завдання нашого часу.

ДОВКІЛЛЯ - не тільки створений людиною матеріальний світ, етосреда проживання рослин, тварин і мільйонів істот, що живуть з нами під одним небом.

«Сміттєва археологія»

Побутове сміття, ТПВ або сміття - це, за визначенням, нікому не потрібні відходи споживання.  Займається цим наука зі складною назвою Гарбологія.  З чого складається сміття?  У нього складний склад - це органічні залишки, відходи целюлози, деревини, нафтопродуктів, різні метали, скло та смёт.

Детальний опис технології вуглевипалювальних печей серії «ЄВРО»

Основна думка при розробці вуглевипалювальної печі «ЄВРО», полягала у зменшенні кількості операцій при «правильному» виробництві деревного вугілля.

Охорона навколишнього середовища - синтез наук.

Що впливає на нашу навколишнє середовище?
Чинників досить багато: зростання народонаселення, бурхливий розвиток промисловості та сільського господарства, вироблення електроенергії і транспортні перевезення.  Підвищення рівня життя, а разом з ним і зростання споживання призвели до різкого збільшення кількості твердих відходів (близько 4% -5% в рік).

Опис експлуатації вуглевипалювальних печей ВП-1 ЕККО та серії ВП ЄВРО

Конструкція печі на 100% безпечна і перевірена часом. Ідеально підходить для експлуатації на території деревообробних підприємств, з метою переробки промислових відходів у деревне вугілля.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua