Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Чисті матеріали

З кожним роком людство знаходить більш високу екологічну свідомість.  Сучасні люди прагнуть не тільки користуватися сучасною продукцією і новими технологіями, а й ліквідувати збиток, що наноситься екології.

Заходи з охорони навколишнього середовища

 Ми багато говоримо про охорону навколишнього середовища.  Що це за своєю суттю і як ми дійшли до такого життя?  На даний момент в поняття охорони навколишнього середовища входить комплекс заходів.

Охорона природи - завдання нашого часу.

ДОВКІЛЛЯ - не тільки створений людиною матеріальний світ, етосреда проживання рослин, тварин і мільйонів істот, що живуть з нами під одним небом.

«Сміттєва археологія»

Побутове сміття, ТПВ або сміття - це, за визначенням, нікому не потрібні відходи споживання.  Займається цим наука зі складною назвою Гарбологія.  З чого складається сміття?  У нього складний склад - це органічні залишки, відходи целюлози, деревини, нафтопродуктів, різні метали, скло та смёт.

Детальний опис технології вуглевипалювальних печей серії «ЄВРО»

Основна думка при розробці вуглевипалювальної печі «ЄВРО», полягала у зменшенні кількості операцій при «правильному» виробництві деревного вугілля.

Охорона навколишнього середовища - синтез наук.

Що впливає на нашу навколишнє середовище?
Чинників досить багато: зростання народонаселення, бурхливий розвиток промисловості та сільського господарства, вироблення електроенергії і транспортні перевезення.  Підвищення рівня життя, а разом з ним і зростання споживання призвели до різкого збільшення кількості твердих відходів (близько 4% -5% в рік).

Опис експлуатації вуглевипалювальних печей ВП ЄВРО

Конструкція печі на 100% безпечна і перевірена часом. Ідеально підходить для експлуатації на території деревообробних підприємств, з метою переробки промислових відходів у деревне вугілля.

Порівняльний аналіз вуглевипалювальних печей ВП-3 ЄВРО та ВП-4 ЄВРО

Вуглевипалювальні печі серії ВП-3 та ВП-4 «ЄВРО» дуже схожі між собою та мають єдиний принцип роботи, різниця між моделями полягає в різних варіаціях виконання основних елементів, у той час як елементи управління, КВП і АСУ фактично однакові.

Порівняльний аналіз вуглевипалювальних печей ВП-2 ЄВРО та ВП-3 ЄВРО

Усі вуглевипалювальні печі серії «ЄВРО», мають єдиний принцип роботи, різниця між моделями полягає у різних виконаннях конструкційних елементів.

% виходу деревного вугілля в залежності від сировини, що використовується

Залежно від параметрів сировини, що використовуэться для піролізу, способу ведення процесу та необхідної кількості нелетучего вуглецю, змінюється процентний вихід деревного вугілля з сировинного матеріалу.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua