Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Піроліз. види піролізу

  Окислювальний піроліз - процес термічного розкладання промислових відходів при їх частковому спалюванні чи безпосередньому контакті з продуктами згоряння палива. Даний метод можна застосовувати для знешкодження багатьох відходів, в тому числі «незручних» для спалювання чи газифікації: в'язких, пастоподібних відходів, вологих опадів, пластмас, шламів з великим вмістом золи, забруднену мазутом, маслами та іншими сполуками землю, сильно пилящіх відходів.

Крім цього, окислювальному піролізу можуть піддаватися відходи, що містять метали та їх солі, які плавляться і загоряються при нормальних температурах спалювання, відпрацьовані шини, кабелі в подрібненому стані, автомобільний скрап і ін.

Метод окисного піролізу є найперспективнішим напрямом ліквідації твердих промислових відходів і стічних вод.

Сухий піроліз. Цей метод термічної обробки відходів забезпечує їх високоефективне знешкодження і використання в якості палива і хімічної сировини, що сприяє створенню маловідходних і безвідходних технологій і раціонального використання природних ресурсів.

Сухий піроліз - процес термічного розкладання без доступу кисню. В результаті утворюється піролізний газ з високою теплотою згоряння, рідкий продукт і твердий вуглецевий залишок. Залежно від температури, при якій протікає піроліз, різниться:

1. Низькотемпературний піроліз чи полукоксовання (450 - 550°С). Для даного виду піролізу характерний максимальний вихід рідких і твердих (напівкокс) залишків і мінімальний вихід піролізного газу з максимальною теплотою згоряння. Метод підходить для отримання первинної смоли - цінного рідкого палива, і для переробки некондиційного каучуку в мономери, є сировиною для вторинного створення каучуку. Напівкокс можна використовувати в якості енергетичного та побутового палива.

2. Середньотемпературний піроліз або середньотемпературне коксування (до 800°С) дає вихід великої кількості газу з меншою теплотою згоряння і меншої кількості рідкого залишку і коксу.

3. Високотемпературний піроліз або коксування (900 - 1050°С). Тут спостерігається мінімальний вихід рідких і твердих продуктів і максимальне вироблення газу з мінімальною теплотою згоряння - високоякісного пального, придатного для далеких транспортувань. В результаті зменшується кількість смоли і вміст у ній цінних легких фракцій.

Метод сухого піролізу набуває дедалі більшого поширення і є одним з найбільш перспективних способів утилізації твердих органічних відходів та виділенні цінних компонентів з них на сучасному етапі розвитку науки і техніки.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua