Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Сфери застосування паливних брикетів

На сьогоднішній день паливний брикет - це універсальний і один з найбільш економічних видів біопалива XXI століття. Це практичне, вигідне та екологічно чисте тверде паливо, яке за кордоном користується успіхом на протязі ось вже більше ніж 20 років, і з кожним роком попит на нього тільки зростає.

Паливні брикети застосовні в багатьох сферах діяльності - як на будівельних майданчиках і для опалення приміщень, так і на дачах при готуванні шашликів і т. д.

Таким чином, в застосуванні даного виду твердого палива можна виділити п'ять основних сфер, де вони є найбільш ефективним варіантом в порівнянні з іншими видами палива.

Перша, основна і найпоширеніша сфера їх використання – це обігрів приміщень різного типу. Паливні брикети та пелети підходять для будь-якого виду котлів, виробничих та домашніх печей, житлових та дачних камінів. Тобто підходять для будь-якого опалювального обладнання, яке працює на твердому паливі. Перехід на використання біопалива має ряд позитивних моментів, серед яких можна відзначити: відсутність диму, чаду або кіптяви. До того ж більшість котлів центрального опалення вже давно перевели на використання паливних брикет в якості палива.

Власники саун і лазень також досить швидко оцінили переваги пелет і брикетів, так як їх використання набагато зручніше, ніж стандартних дров, а процес заготівлі відбирає значно менше часу і сил. Крім того, варто відзначити, що під час протоплювання лазні і сауни використання паливних брикетів гарантує не тільки повне дотримання санітарних та екологічних норм, але й відсутність головного болю через занадто різкий дим.


Любителі приготувати шашлики і барбекю на дачі або у дворі також оцінили всі переваги використання пелет та брикетів. Тут можна виділити такі переваги: вогонь без диму, довгий жар спочатку від самих брикет, потім і вугілля, і як додаток – зручність їх застосування і зберігання.

Крім перерахованих вище сфер паливні брикети досить зручно застосовувати і при приготуванні їжі в закритих приміщеннях, що вже оцінили по достоїнству власники ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Причиною тому є той факт, що пелети не виділяють їдкого диму і чадного газу, які можуть негативно відбитися на здоров'я їх клієнтів та відвідувачів.

Остання сфера, в якій паливні брикети широко використовуються – це хімічна промисловість, при ремонтах і в приватних майстернях. В ній пелети і брикети застосовуються в якості джерел високої температури при наявності полум'я без диму, яке може триматися від однієї до чотирьох годин.

 


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua