Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Роль лігніну у виробництві брикетів

Лігнін входить до складу деревини і в процесі пресування виступає в ролі природного зв'язувального матеріалу, що додає щільності брикету. Деревина листяних порід може містити від 20% до 30% лігніну, хвойних - до 50%.

У результаті дії дуже високого тиску при брикетуванні, підвищується температура початкового матеріалу (деревних чи сільськогосподарських відходів), що призводить до вивільнення лігніну. Завдяки цьому матеріал перетворюється в брикет високої щільності.

Однак для того, щоб такий процес протікав успішно, вологість сировини повинна бути не менше 6% і не більше 16%. Висока температура сприяє випаровуванню вологи з сировини. Ідеальна вологість для сировини становить 8-12%.

 

Брикети є екологічно чистим видом палива, що за калорійністю перевершує звичайні дрова. Їх головною перевагою є сталість температури при згорянні протягом 4 годин. Брикети горять з мінімальною кількістю диму, не стріляють і не іскрять.

Позитивним аспектом при використанні деревних брикетів в якості палива є їх мінімальний вплив на навколишнє середовище при згорянні, на відміну від класичного твердого палива, що має таку ж теплотворну здатність.

 


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua