Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Виробництво біопалива - перспективний напрям діяльності

У зв`язку з підвищенням цін на традиційні енергоносії, використання біопалива у побутових та промислових цілях стає все більш раціональним. На сьогоднішній день широке розповсюдження отримало саме тверде біопаливо.

Пелети та брикети користуються популярністю в Європі з початку 2000-х років. У теперішній час обсяги поставок та споживання даного виду палива в країнах Європи складає біля 400 млн тонн на рік. Майже в кожному європейському місті працюють станції, що використовують пелети та брикети для своїх виробничих потреб. Їх кількість щороку збільшується. Основною сировиною для виробництва пелет та брикетів є відходи деревообробки та сільського господарства.

Як показує багаторічний досвід, незважаючи на те, що природний газ є найбільш чистим органічним паливом, його спалювання для виробництва тепла є нерентабельним. Вартість даного ресурсу постійно зростає, в той час як вартість тепла з біопалива з кожним роком знижується завдяки підвищенню ефективності переробки відходів сільського господарства.

Біопаливо - це не тільки екологічно чистий енергоносій, а й відновлюваний ресурс, використання якого підвищує енергетичну незалежність країни. Виробництво твердих видів палива є новим, але дуже перспективним та прибутковим напрямом у бізнесі.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua