Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
5 незвичайних способів використання деревного вугілля у побуті

Найчастіше деревне вугілля сприймається як незамінний помічник в основному в тих випадках, коли потрібно розвести в каміні вогнище, підсмажити шашлик на мангалі або приготувати м'ясо на грилі. Але існує набагато більше різних способів застосування вугілля навіть у повсякденному житті. Ми би хотіли запропонувати Вашій увазі п'ять найбільш цікавих з них:

1. Виводить зайву вологу

Якщо у Вас вдома весь час підвищена вологість і Ви не знаєте як з нею впоратися, на стелі, стінах або на підлозі постійно з'являються протікання і, як наслідок, почали відклеюватися шпалери, то простої вентиляції буде недостатньо.

Досить складно позбутися від неприємного запаху вогкості в закритих приміщеннях, таких як, наприклад, ванні кімнати, туалети та підвали. Саме у цих місцях найчастіше з'являється пліснява.

Впоратися з цією проблемою можливо за допомогою звичайного деревного вугілля. Насамперед необхідно очистити поверхню використовуючи відбілювач, соду або оцет, а потім поставити поруч з цим місцем ємність з вугіллям. Завдяки такому простому методу Ви забудете про цвіль раз і назавжди.

2. Є незамінним помічником в саду та на городі

В саду та на городі деревне вугілля є універсальним засобом та може застосовуватися різними способами.

Якщо добрива або компост почали виділяти запах аміаку, то їх необхідно змішати із вугіллям та цю проблему можна вважати вирішеною.

Також, присипавши деревним вугіллям клумби та землю навколо дерев Ви забезпечите рослини вологою в достатній кількості, а самі позбудетеся від бур'янів.

Крім того, деревне вугілля здатне подовжити життя Ваших кімнатних рослин. Для цього просто потрібно на дно горщика або вази покласти невелику кількість вугілля, засипати землею або залити водою, а потім посадити або поставити туди квіти. Даний спосіб рекомендується застосовувати в процесі догляду за орхідеями, оскільки вони є дуже чутливими та делікатними рослинами, і саме вугілля забезпечить їм сприятливе середовище.

3. Очищувач води

Деревне вугілля є унікальним очисником води завдяки своїй здатності вловлювати у воді різні забруднювачі, такі як пестициди, промислові відходи і різного роду хімікати. Його використання особливо рекомендоване у тих будинках, де якість води не відповідає вимогам і залишає бажати кращого.

Більш того, вугілля можна використовувати для очищення води з річок та струмків у походах. Але при цьому варто пам'ятати про те, що воно не вбиває віруси і бактерії, а також не вимиває мінерали.

4. Допомагає у догляді за меблями

Якщо у Вашому будинку є меблі або підлога, виконані з темного дерева, то Ви напевно не з чуток знаєте про те, як важко іноді буває позбутися плям на них. У цьому Вам також допоможе деревне вугілля. Просто протріть місце, де з'явилася пляма, вугіллям, і в більшості випадків це позбавить Вас проблеми.

5. Видаляє неприємні запахи

В холодильнику, кошику для брудної білизни з'явився неприємний запах або сміттєвий бак став виділяти його? Використовуйте деревне вугілля! Саме воно поглинає всі запахи, в тому числі і досить стійкі та сильні.

Для цього просто помістіть невелику кількість вугілля у мисочку або мішечок та залишить його в тому місці, де з'явилися запахи.

 


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua