Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Багатий потенціал деревного вугілля

Деревне вугілля має багатий потенціал. До його головних характеристик відносяться: висока теплотворна здатність, високе співвідношення виділеного тепла до виділеного вуглецю, незначне виділення сірки, низький вміст неорганічних домішок та велика поверхня згоряння.

У розвиваючихся країнах деревне вугілля в основному використовується для опалення та приготування їжі. Але на сьогоднішній день існує багато інших напрямів для потенційного використання даного виду палива.

Деревне вугілля є джерелом великої кількості вуглецю, тому воно може використовуватися у різних галузях промисловості, таких як металургія, хімічна, радіоелектронна промисловості, медицина та сільське господарство. Деревне вугілля є надійним у хімічно агресивних середовищах та досить теплостійким. Цей цінний продукт не забруднює атмосферу. Деревне вугілля не утворює диму та відкритого полум'я, якщо правильно здійснювати розпал, а дає лише необхідну температуру - жар. Як бачимо, цінність даного виду палива незаперечна.

Якщо вугілля виробляти для промислових підприємств, то частка нелетючого вуглецю в ньому має бути в районі 90-94%, у такому випадку вихід складає близько 27%. У випадку орієнтації на реалізацію вугілля населенню, утримання нелетючого вуглецю може становити 80-84%, а вихід вугілля буде більше – до 35% від абсолютно сухої сировини.

Велика частина деревного вугілля, що споживається в країнах з низьким рівнем доходів, виробляється (тобто карбонізіруется) з використанням примітивних технологій із низькою ефективністю (10-22%). Головні проблеми, що виникають при виробництві деревного вугілля такими методами є: відносно низький вихід деревного вугілля (отримання приблизно 1 тонни деревного вугілля з приблизно 4,5 тонн сухої деревини) та забруднення навколишнього середовища.

Із розвитком технологій виробництва, стало можливим підвищити якість деревного вугілля та збільшити продуктивність. Найбільш економічними є вуглевипалювальні печі, які використовують викидаються (піролізні) гази у якості додаткового джерела палива при карбонізаці гази, що виділяються, тобто піролізні гази.

Екологічно чисті вуглевипалювальні печі компанії GreenPower  ідеально підходять для виробництва деревного вугілля із високим вмістом вуглецю без нанесення шкоди навколишньому середовищу. Дані установки мають високий ККД та низькі експлуатаційні витрати, що сприяє отриманню максимальної вигоди.

 


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua