Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Ознаки якісного вугілля та його класифікація

Відмінними рисами якісного деревного вугілля є блискучий чорний колір трохи з синім відливом. Також на зрізі зазвичай добре зберігається структура деревини, а вся поверхня вкрита тріщинами. Більш того, за цими тріщинками навіть можна визначити час, протягом якого проходило обвуглювання – чим їх більше, тим швидше воно проходило. Характерним ще є дзвінкий звук, який видає вугілля при ударі. Саме таке вугілля вважається високоякісним, легко розпалюється та виділяє велику кількість тепла в процесі горіння.

Виділяють два види деревного вугілля в залежності від особливостей процесу їх випалювання – чорне та біле вугілля. Відмінність білого вугілля в тому, що воно карбонізіруется спочатку при низьких температурах, а потім вже під кінець її різко підвищують до 1000°С. Після чого розпечену деревину дістають з вогню та для того, щоб її охолодити, засипають сумішшю з землі, попелу й піску. Саме така суміш забезпечує поверхні вугілля білий колір. Крім того, на відміну від чорного у білого вугілля відсутня кора, так як вона випалюється в процесі карбонізації, а поверхня тверда й рівна. В Японії біле вугілля випалюють в основному із залізного чи кам'яного дуба. Воно вважається найкращим вугіллям за рахунок того, що є дуже твердим і довго горить.

Також вугілля можна класифікувати в залежності від виду деревини, з якої воно виготовлене - вугілля з деревини змішаних листяних і з твердолистяних порід. Другий вид є кращим.

В залежності від розміру шматків вугілля можна розділити на дрібне (6-12 мм) та велике (понад 25 мм). За ГОСТом виділяють вищий сорт (А) і перший (Б).

 


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua