Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Застосування деревного вугілля у промисловості

В даний час деревне вугілля все частіше застосовують в промисловості та інших галузях народного господарства

У промисловості деревне вугілля використовується в якості відновника. Через унікальні властивості його почали застосовувати в цій сфері ще на початку минулого століття.

Так, в Бразилії завдяки деревному вугіллю виготовляють чавун. Такий чавун не містить фосфору та сірки, які потрапляють у нього при використанні кам'яновугільного коксу, а витрати деревного вугілля становлять усього 0,5 тонни на одну тонну чавуну.

Чавун, отриманий із застосуванням деревного вугілля, більш міцний і не піддається руйнуванню.

Деревне вугілля широко використовується для виплавки бронзи, нікелевих сплавів, латуні, марганцю та інших цінних металів. У радіоелектронної промисловості воно незамінне при створенні кристалічного кремнію та виплавки кременистих сплавів.

Успішно застосовують деревне вугілля з м'яколистяних порід деревини в приладобудуванні та поліграфічному виробництві для шліфування та полірування деталей. За рахунок низького вмісту золи та забруднень, вугілля використовують для виробництва твердого мастила, яке необхідне підприємствам машинобудування.

Вугілля з деревини вільхи знайшло своє застосування у виробництві димних порохів. Зміст вуглецю в такому вугіллі становить від 72 до 80 відсотків, що призводить до високої швидкості горіння на відміну від вугілля з інших порід деревини, яке занадто довго займається.

У наш час у багатьох галузях промисловості знайшли застосування електоровугільні вироби. Їх виробляють із чистих вуглецевих матеріалів, в тому числі й з деревного вугілля. Такі вироби використовуються в електрообладнанні різних двигунів, в електромашинах і т.п.

При виробництві пластмас деревне вугілля дозволяє замінити дорогий і дефіцитний граніт. Тут він використовується у якості наповнювача пластмас.

Виготовляється деревне вугілля в різних установках. Найбільш ефективними на сьогоднішній день можна вважати вуглевипалювальні печі компанії Грінпауер. Ці печі дають високу продуктивність вугілля за одиницю часу і при цьому, завдяки повному спалюванню піролізних газів в топці, є абсолютно екологічно чистими. Ще однією перевагою є зручне регулювання температурних режимів, що сприяє отриманню деревного вугілля із заданими властивостями.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua