Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Детальний опис елементів печей серії "ЄВРО"

1.Топка. В якості палива можливе використання деревних відходів, природного газу або продуктів піролізу. Виготовлена з високотемпературних вогнетривких матеріалів, із застосуванням сучасних ізоляційних матеріалів. Оснащена зольником, приточним вентилятором, свічею допалювання та іншими елементами.

2. Камера сушки/піролізу А і Б, зі спільною стінкою. Обладнані жаровими трубами, виготовленими з жароміцної сталі (1100ᵒС). Камери оснащені газовідвідним колектором, який з'єднується із колектором вагонеток. 

3. Вагонетка маленька об'ємом 1,35 м³ або велика 4 м³ або 5,4 м³, у кількості (12, 14 або 4 шт.) необхідній для забезпечення безперервності процесу. У них відбувається завантаження, сушка, піроліз сировини, після чого охолодження деревного вугілля до температури навколишнього середовища.

4. Жарові труби. Знаходяться в нижній частині камери сушки/піролізу, виготовлені з жароміцної сталі (1000ᵒС). Здійснюють нагрів сировини у вагонетках, запобігають від прямого контакту теплоносій та сировину.

5 та 6 Шиберні засуви, у кількості 2-х одиниць у місці з'єднання топки та жарових труб і 2-х штук в місці з'єднання жарових труб з димовідводів труб. Забезпечують управління процесом, зміну режимів сушка/піроліз.

7. Колектор газовий. По ньому виводяться з вагонеток в камері пар під час сушіння та продукти карбонізації під час піролізу в топку.

8. Труби піролізного газу. По ним продукти піролізу подаються в топку, де спалюються для підтримки та екологічності процесу.

9. Паровий засув. Призначений для газо-щільного перекриття пари з камери в атмосферу, є альтернативою крану батерфляй. Відмінна особливість засуву - низька ціна, дешевизна в обслуговуванні, стійкість до високих температур (до 500°С) і тривалий термін експлуатації.

10. Засув газовий. Призначений для газо-щільного перекриття каналу піролізного газу (з камери в топку). Є важливим елементом, який гарантує безпечну експлуатацію печі. Відмінна особливість засуву - низька ціна, стійкість до високих температур (до 500°С) і тривалий термін експлуатації.

11. Водяний затвор. Призначений для стабілізації тиску всередині камери та збору конденсату з пароотводную каналу, оснащений датчиком рівня рідини.

12. Труба витяжна має стаціонарну та зйомну частини. Стаціонарна частина виготовлена з жароміцної стали, зйомна частина ізольована та оснащена дефлектором.

13. Щит управління КВП и АСУ - система контролю та автоматизації для управління процесом. Включає процесор, виконавчі механізми, термопари, звукові та світлові сигналізації.

14. Свічка допалювання або допалювач. Використовується для допалювання надлишкових продуктів піролізу, може бути обладнана додатково котлом утилізатором для відбору надлишкового тепла. Залежно від сировини, що використовується, визначається об'єм свічки або допалювача.

15. Платформа для переміщення вагонеток з електричною лебідкою. Використовується для переміщення вагонеток по майданчику та завантаження/розвантаження вагонеток в/із камеру(и).

16. Стаціонарна естакада для вагонеток. З її використанням здійснюються наступні технологічні операції процесу виробництва деревного вугілля:

  • Завантаження вагонеток сировиною
  • Охолодження деревного вугілля у вагонетках
  • Стабілізація деревного вугілля
  • Розвантаження деревного вугілля із вагонеток

ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ТА КОНТРОЛЮ ВП «ЄВРО»

Т1 - t°C вихід з топки
Т2 - t°C пар-газ камера А
Т3 - t°C камера А
Т4 - t°C димова труба
Т5 - t°C пар-газ камера Б
Т6 - t°C камера Б
Т7 - t°C вхід в камеру А
Т8 - t°C вхід в камеру Б
1 - шибер топки камери А
2 - шибер топки камери Б
3 - шибер димової труби камери А
4 - шибер димової труби камери Б
5 - засув каналу пара камери А
6 - засув каналу пара камери Б
7 - засув каналу газу камери А
8 - засув каналу газу камери Б
9 - засув подачі повітря в камеру змішання топки
10 - димова труба
11 - шибер свічки допалювання
12 - вентилятор


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua