Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Порівняльний аналіз вуглевипалювальних печей ВП-2 ЄВРО та ВП-3 ЄВРО

Усі вуглевипалювальні печі серії «ЄВРО», мають єдиний принцип роботи, різниця між моделями полягає у різних виконаннях конструкційних елементів.

Основні відмінності ВП-2 і ВП-3 ЄВРО

1.     Основні елементи ВП-2 ЄВРО (топка та камери сушки-піролізу), на відміну від ВП-3 ЄВРО, відокремлені один від одного, в ВП-3 ЄВРО всі основні елементи знаходяться в одній конструкції, це:

  • Суттєво економить використовується робочий простір
  • Зменшує кількість тепловтрат основних елементів печі
  • Зменшує кількість конденсату в трубах піролізного газу


2.    Жарові труби у ВП-2 ЄВРО розташовані збоку у вертикальній площині, у ВП-3 ЄВРО - знизу в горизонтальній площині. Таке розташування у ВП-2 ЄВРО жарових труб робить дно найхолоднішим місцем у камері, що провокує утворення конденсату, для цього дно камери має 4о нахилу, жолоб для відведення конденсату виготовлений з н / ж сталі та має з'єднання з водяним затвором.

3.    ВП-2 ЄВРО має на кожній камері сушіння-піролізу димовідводну трубу, тобто всього дві димовідводів труби та одна на свічці допалювання. ВП-3 ЄВРО має одну загальну димовідводну трубу для 2-х камер. Цей фактор позитивно впливає на умови роботи печі, так як від тяги димовідводної труби залежить тривалість процесу, у ВП-2 ЄВРО може бути різна тяга на кожній трубі.

 

4.    Істотно відрізняються вагонетки ВП-2 і ВП-3 ЄВРО:

  • У кожну камеру ВП-2 ЄВРО завантажується по 4 вагонетки, а у ВП-3 ЄВРО - по 3. Всього мінімальна кількість оборотних вагонеток для ВП-2 ЄВРО - 16 шт., Для ВП-3 ЄВРО - 12 шт.
  • Обсяг вагонетки ВП-2 ЄВРО = 1,44 мᶾ, ВП-3 ЄВРО = 1,36 мᶾ
  • Довжина вагонетки ВП-2 ЄВРО менше, а висота більше ніж у ВП-3 ЄВРО, це позитивно позначається на теплорозподілення

 


5. Труби піролізного газу у ВП-2 ЄВРО проходять через «вуличний простір», у ВП-3 ЄВРО - через спеціальний «теплий простір» між камерами та топкою - це позитивно впливає на утворення конденсату при від'ємних температурах навколишнього середовища.

6. Висота робочого простору камери у ВП-2 ЄВРО значно нижче ніж у ВП-3 ЄВРО, це пов'язано з тим, що у ВП-3 ЄВРО в нижній частині розташовані жарові труби. В процесі експлуатації, у зв'язку з тим, що всі операції з вагонетками, відбуваються з використанням електричної лебідки, платформ та естакад, даний фактор не має ніякого впливу.

Читати докладний опис елементів УП «ЄВРО»


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua