Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Порівняльний аналіз вуглевипалювальних печей ВП-3 ЄВРО та ВП-4 ЄВРО

Вуглевипалювальні печі серії ВП-3 та ВП-4 «ЄВРО» дуже схожі між собою та мають єдиний принцип роботи, різниця між моделями полягає в різних варіаціях виконання основних елементів, у той час як елементи управління, КВП і АСУ фактично однакові.

Основні відмінності ВП-2 і ВП-3 ЄВРО

1. Довжина камер ВП-4 ЄВРО більша, ніж у ВП-3 ЄВРО, це дозволяє завантажити в кожну камеру по 4 вагонетки, у ВП-3 ЄВРО - по три вагонетки, що в свою чергу впливає на продуктивність печі. Мінімальний комплект вагонеток для ВП-4 ЄВРО - 16 штук, для ВП-3 ЕВРО - 12 штук.

2. ВП-3 ЄВРО за довжиною займає істотно менше місця (близько 2 м/п) ніж ВП-4 ЄВРО. У зв'язку з тим, що всі операції з вагонетками, відбуваються з використанням електричної лебідки, платформ та естакад, загальна займана площа для ВП-3 ЄВРО істотно менше ніж для ВП-4 ЄВРО.

3. Мінімальний комплект вагонеток для ВП-4 ЄВРО - 16 штук, для ВП-3 ЄВРО - 12 штук.

4. Камера згоряння ВП-4 ЄВРО має істотно більший робочий об'єм 2,5 мᶾ, у ВП-3 ЄВРО - 1,2 мᶾ. Даний фактор дозволяє експлуатувати ВП-4 ЄВРО на «паливному брикеті або сухих дровах» без установки «допалювача» та гарантовано мати короткий цикл та відсутність викидів.

5. Камера згоряння ВП-4 ЄВРО оснащена керамічної термопарою - це дає можливість більш точно здійснювати ручне та автоматичне керування процесом, термопари «на вході жарових ходів в камеру» - Т7 і Т8, є дублюючими.

6. Висота робочого простору камери у ВП-2 ЄВРО значно нижча ніж у ВП-3 ЄВРО, це пов'язано з тим, що у ВП-3 ЄВРО в нижній частині розташовані жарові труби. В процесі експлуатації, в зв'язку з тим, що всі операції з вагонетками, відбуваються з використанням електричної лебідки, платформ та естакад, даний фактор не має ніякого впливу.

Читати докладний опис елементів ВП «ЄВРО»


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua