Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Опис експлуатації вуглевипалювальних печей ВП-1 ЕККО та серії ВП ЄВРО

Одну - три печі в залежності від рівня автоматизації обслуговують 2-5 осіб - один оператор і 1-4 підсобника. Продуктивність печі залежить від параметрів сировини та складає до 45 т / місяць при використанні деревини та до 70 т / місяць при використанні паливного брикету (pini-kay, ruff, nestro). Конструкція печі на 100% безпечна і перевірена часом. Ідеально підходить для експлуатації на території деревообробних підприємств з метою переробки промислових відходів у деревне вугілля. Найголовніша перевага - це висока якість одержуваного деревного вугілля, при піролізі деревина та паливний брикет практично не змінюють своєї форми та структури, кількість некондиції та відсіву не перевищує 1%! При експлуатації рекомендується використовувати пересувні платформи для переміщення вагонеток майданчиком. Так само ми рекомендуємо використовувати стаціонарні естакади для завантаження сировини, охолодження вугілля у вагонетках та вивантаження деревного вугілля з вагонеток. Додатково майданчик може бути обладнаний спеціальною камерою, яка істотно скорочує час охолодження вагонеток, це дозволяє мінімізувати кількість вагонеток, що використовуються для забезпечення безперервного процесу.

Попередньо підготовлена деревина (Ф <150 мм, довжина <330 мм) або паливний брикет поміщається у вагонетки, при використанні в якості сировини брикету pini-kay, з метою збереження його зовнішнього вигляду, рекомендується використання спеціальних сіток. Після чого вагонетки з сировиною переміщуються у камеру сушіння / піролізу, яка знаходиться у режимі «сушка». У кожну з камер завантажується 3 або 4 вагонетки (у залежності від моделі печі), місткість кожної вагонетки близько 1 м3 / деревини або до 350-750 кг / брикету.


Вуглевипалювальний комплекс у м. Львів, Україна


Після того, як завантажена сировина повністю висохне, про що свідчать показання термодатчиків, у камері встановлюється режим «піроліз», при цьому інша камера переводиться в режим «сушка», утворені піролізні гази направляються в топку, де спалюються для підтримки процесу. Залишковий тепло від камери в режимі «піроліз» надходить в камеру з режимом «сушка», при цьому надмірне тепло, що виділяється в результаті екзотермічної реакції, використовується для отримання теплової енергії. Припинення виділення газу та показання термодатчиків свідчать про закінчення процесу «піроліз». Після чого камера в режимі «піроліз» переводиться в режим «сушка», а камера в режимі «сушка» - в режим «піроліз», це відбувається синхронно. При цьому з камери, в якій завершився процес «піроліз», витягуються вагонетки із деревним вугіллям, що утворилося, і ставляться на майданчик для охолодження. У вільну камеру з режимом "сушка" завантажуються вагонетки з новою порцією сировини для піролізу. Цикл повторюється. Після повного охолодження вагонеток, проводиться вивантаження деревного вугілля для стабілізації.

РЕЖИМ КАМЕРА Б «ПІРОЛІЗ»/ КАМЕРА А «СУШКА»

РЕЖИМ КАМЕРА А «ПІРОЛІЗ»/ КАМЕРА Б «СУШКА»

РЕЖИМ «СБРОС У СВІЧКУ» або РЕЖИМ «АВАРІЯ»

РЕЖИМ КАМЕРА Б «ПІРОЛІЗ»/ КАМЕРА А «СУШКА» та «ШИБЕР СВІЧКИ ВІДКРИТИЙ»

* У зв'язку з тим, що підготовка сировини, завантаження дров у вагонетки, охолодження вугілля у вагонетках, вивантаження вугілля, фасування і пакування - процеси, що відбуваються «поза межами печі», робочий цикл включає процеси "сушіння" та "піроліз" деревини. Декларована продуктивність печі ВП-3 "ЄВРО" досягається за умови грамотної організації всього технологічного процесу - від підготовки сировини до упаковки готової продукції!

Дивитися опис вуглевипалювальних печей:
ВП-2 ЄВРО
ВП-3 ЄВРО
ВП-4 ЄВРО

 


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

  + 38 095 250 63 45   + 38 050 988 04 78

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua