Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
«Сміттєва археологія»

 Побутове сміття, ТПВ або сміття - це, за визначенням, нікому не потрібні відходи споживання.  Займається цим наука зі складною назвою Гарбологія.  З чого складається сміття?  У нього складний склад - це органічні залишки, відходи целюлози, деревини, нафтопродуктів, різні метали, скло та смёт.
 Що цікаво, склад ТПВ різний, він залежить від багатьох факторів: клімату, добробуту населення, промисловості, сільського господарства, благоустрою населеного пункту і навіть пори року.
 Для успішної утилізації побутових відходів в розвинених країнах розробляють методи прогнозування утворення ТПВ.  У них оцінюється утворення відходів та плануються варіанти їх подальшої переробки.  Переробка відходів - повторне використання сміття для отримання сировини, енергії, виробів і матеріалів.
 Тут важливе місце має наявність у складі сміття, так званого «вторсировини», відходів виробництва або споживання, які можна використовувати повторно після додаткової обробки.  Наприклад, відходи деревини: сучки, стружка, листя, які можна перетворити в деревне вугілля, деревні пелети (гранули), тріску і брикети.
 Певного успіху уряди багатьох країн досягли в питаннях утилізації відходів пластика.  Цим шляхом іде і Україна.  У багатьох дворах наших будинків стоять контейнери для збору пластикових пляшок.  А ось питання переробки та використання пластикових пакетів стоїть досить гостро в масштабах всієї планети.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

  + 38 095 250 63 45   + 38 050 988 04 78

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua