Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Переробка відходів деревини

Лісозаготівля - це рубка і валка дерев, в неї так само входить і санітарна вирубка.  Після цього дерева піддають подальшій переробці.  Однак під час цих робіт отримують велику кількість відходів.  Це гілки, листя, пагони, сучки, пні, коріння, відрізки, тирса, уламки від стовбурів дерев та інше.  В результаті подальшої деревообробки отримують фанеру, сірники, шпали, шпон, різні пиломатеріали.  З цих матеріалів роблять меблі, будинки, музичні інструменти і т. П., І знову відходи: горбиль, тріски, тирсу, обрізки, короткі шматки, стружка та інше.
Більшість некондиційних матеріалів може йти на подальшу переробку.  Спосіб технічної переробки залежить від їх розмірів і структури.
Зараз є кілька технологій використання відходів деревини: отримання ДВП і ДСП, зелені частини дерева йдуть на добрива, тирса переробляють в пелети і в очищенні стоків від нафтопродуктів.
Виробництво біо-палива є перспективним напрямком, так як пов'язано з використанням відновлюваних ресурсів для виробництва енергії.  Компанія Грінпауер випускає обладнання для отримання (без застосування сполучних) брикетів Pini-Kay, що мають широке застосування:

  •  в якості твердого палива: в котлах, печах, топках і т. д .;
  •  як сировина для отримання деревного вугілля нового покоління при піролізі брикету в вуглевипалювальних печах.

Отримувані в процесі виробництва паливні брикети Pini-Kay або вугільні брикети - Pini-coal відповідають всім Євростандартам і не вимагають Сертифікації.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

  + 38 095 250 63 45   + 38 050 988 04 78

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua