Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Жива природа - джерело життя людини

Жива природа - джерело життя людини, в ній є все для його існування.  Але люди не можуть жити, не втручаючись в живу природу.
Головний фактор впливу людини на природу - промисловість, транспорт, будівництво і сільське господарство.  Результатом може бути великої шкоди для навколишнього середовища, що негативно позначиться на всій живій природі.
Охорона природи - це заходи, спрямовані на діяльність людини, що забезпечує збереження і відновлення природних багатств.  Екологічну свідомість суспільства підтримують нові матеріали і технології, а нові принципи життя стають все більш популярними в світі.  Наприклад, в країнах Європи вони впроваджуються на законодавчому рівні.
З 2009 року компанія GreenPower займається виготовленням піролізних екологічно-чистих вуглевипалювальних печей, сушильних комплексів для швидкого сушіння технічної деревини і камінних дров.
GreenPower - це компанія, яка займається розробкою і виробництвом екологічно чистих вуглевипалювальних печей і устаткування для переробки різного роду відходів.  Продукція цієї компанії представлена ​​на світовому ринку на протязі ось вже більш ніж 15 років, а розробки використовуються для переробки та утилізації не тільки відходів рослинного походження, але також хімічних і твердих побутових відходів.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

  + 38 095 250 63 45   + 38 050 988 04 78

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua