Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Термічна утилізації рослинних відходів

Технологія термічної утилізації рослинних відходів, шляхом піролізу, є більш екологічно безпечної порівняно з спалюванням і представляє найбільший інтерес з точки зору максимальної їх ліквідації. Крім того, технологія піролізу дозволяє отримувати корисні продукти з рослинних відходів у великому масштабі.

В залежності від виду рослинних відходів (гілля, тирса, листя, пагони, гілки, пеньки, коріння) процес піролізу визначає температуру і час процесу переробки. Технологічне перевага піролізу, в тому, що розкладання речовини відбувається під впливом високої температури і безкисневому середовища. Швидкість піролізу рослинних відходів і якість одержуваних продуктів залежать від їх властивостей. Для прискорення процесу необхідно піддавати підготовлені відходи попередньої просушуванням.

Широке розповсюдження в розвинених країнах набули сушильні комплекси, призначені для швидкого сушіння технічної деревини і отримання камінних дров. При розробці сушильного комплексу, компанією GreenPower були враховані всі необхідні параметри процесу сушіння деревини. Сушка дров передбачає ряд особливостей, викликаних необхідністю прискорити процес видалення вологи з деревини.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua