Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Піроліз – один з видів безвідходної переробки деревних відходів

Піроліз, іноді цей процес називають сухою перегонкою, –це термічне розкладання горючих органічних відходів без доступу кисню. В результаті цього процесу отримують синтез-газ і інші продукти. Одержувані інгредієнти залежать від видів вихідної сировини, температури процесу, тиску і часу перебування в камері.

В результаті піролізу складні органічні сполуки перетворюються на твердий вуглецевий залишок.
У процесі піролізу деревних відходів отримують деревне вугілля, оцтову кислоту і деякі гази.
Такі можливості дають можливість не тільки ідеально утилізувати відходи деревини та ліквідувати стихійні звалища, але й отримати додатковий дохід. А також вирішити проблеми раціонального використання природних ресурсів. Крім того, теоретична основа піролізу і отриманий практичний досвід компанії Гринпауэр показує, що в якості вихідної сировини можуть служити будь-які органічні залишки рослинного виробництва.
Компанія GreenPower займається виготовленням піролізних екологічно-чистих печей вуглевипалювальних, а також випускає обладнання для переробки біо-маси в деревне вугілля і теплову енергію. Продукція цієї компанії представлена на світовому ринку вже більше ніж 15 років, а розробки фахівців використовуються для переробки та утилізації не тільки відходів рослинного походження, а також хімічних і твердих побутових відходів.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

 +38 091 481-92-88 

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua

carbinization-furnance-quality-certificate