Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Охорона екології - глобальна проблема сучасності

Охорона екології - глобальна проблема сучасності, що має транснаціональний і міжнародний характер.

Природа може собі нашкодити: вулканічна активність збільшує концентрацію вуглекислого газу, повені та посухи знищують частини суші, землетруси змінюють рельєф поверхні Землі. Людство поки не в змозі контролювати стихію, але свою діяльність просто зобов'язане.

Людина забруднює біосферу банальною вирубкою лісів і викидами радіоактивних та хімічних відходів в моря і океани. Військові дії, які періодично виникають в різних куточках нашої планети, наносять біосфері величезної шкоди: в пожежах горять ліси, викиди нафти забруднюють атмосферу і гідросферу.

З дев'яностих років минулого століття існує ГЕФ - Глобальний екологічний фонд. Його діяльність полягає в допомозі країнам, що розвиваються, в екологічних питаннях. Greenpeace всіма доступними засобами перешкоджає радіоактивному забрудненню планети, а WWF займається збереженням видів.

У вуглевипалювальних печах компанії GreenPower розроблені принципи роботи новітнього обладнання для низькотемпературного піролізу різних матеріалів рослинного походження з метою отримання високоякісного деревного вугілля і теплової енергії.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

 +38 091 481-92-88 

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua

carbinization-furnance-quality-certificate