Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Наука екологія

Екологія, як наука, була сформована лише на початку ХХ століття. Сам термін "екологія" увів в 1866 році німецький біолог Е. Геккель. З тих пір екологія займається досить серйозними і багатозначними проблемами.
Виснаження природних ресурсів – одне з глобальних питань, якими займається наука екологія. Ця сучасна наука стала асоціюватися з поняттям – життя. Наш світ знаходиться у великій небезпеці. І ця небезпека – сама людина. Ми самі повинні і здатні вирішити цей конфлікт, який цілком може призвести до масштабної екологічної катастрофи. Для його рішення наука екологія приваблює багато інші науки. Тут необхідні термінові і цілеспрямовані практичні роботи з порятунку, збереження та відновлення екології.
Чи знаєте ви, що одна звалище сміття здатна виробити кількість газу для постачання електрикою приблизно 200 тисяч будинків. Сміття, використовуючи такі науки, як фізика і хімія, можна перетворити в новий невичерпний ресурс енергії. Переробляти сміття в енергію за допомогою особливих технічних пристроїв почали порівняно недавно.
Комплексний підхід у поводженні з відходами має широке застосування у багатьох країнах. Світовий досвід і досвід роботи мобільних установок на ст. «Сортувальна» південної ЗАЛІЗНИЦІ, «Харків-пасажирський» ПІВДЕННА залізниця та «Дарниця» ПІВДЕННО-західна залізниця свідчать, що комплексне управління, що поєднує сортування ТПВ з вилученням вторинної сировини і спалювання залишку, забезпечує максимальну економічну та екологічну ефективність. Для цих цілей компанияГринпауер розробила технологічний комплекс для термокаталітіческого знешкодження твердих побутових відходів (ТПВ) і промислових відходів продуктивністю 300 кг/год.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua