Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Сфери застосування деревного вугілля

   Наша компанія спеціалізується на розробці і виготовленні обладнання для виробництва деревного вугілля з  деревини різних порід дерев, брикетів, а також відходів лісопереробної промисловості і сільського господарства.

Отримати з деревини деревне вугілля не складно. Ми виробляємо якісне деревне вугілля, з високими фізико-хімічними показниками. Для цього була розроблена спеціальна технологія, запатентована компанією GreenPower.

 

 

Основні області застосування деревного вугілля

1. В якості палива для камінів, мангалів та інших подібних пристроїв.

На відміну від звичайного палива (наприклад - дров), деревне вугілля не утворює диму і відкритого полум'я, якщо правильно робити розпал, дає тільки необхідну температуру - жар, тому його охоче використовують бари і ресторани в своїх мангалі для приготування різних страв. При цьому не потрібно чекати, коли дрова перегорять - адже деревне вугілля це вже готове паливо. Важливий і той факт, що наш деревне вугілля так само прекрасно підходить в якості палива для домашніх відкритих камінів. Завдяки відсутності домішок і високому вмісту вуглецю це деревне вугілля довго горить (дає жар) і зовсім при цьому не виділяє запахів (диму) в приміщенні.

2. У промисловості.

  • в чорній і кольоровій металургії як відновник (в деревному вугіллі великий вміст вуглецю);
  • для отримання алюмінію, бору і т.д .;
  • у виробництві чистого кремнію, який використовується для виготовлення напівпровідників;
  • у виробництві скла, кришталю, фарб, електродів, пластмас;
  • отримання в процесі піролізу деревного вугілля рідких побічних продуктів у вигляді деревної смоли (дьогтю), з якої в подальшому виробляють: скипидар, харчову оцтову кислоту, каніфоль, метиловий спирт, спиртові розчинники і т.д.

3. У сільському господарстві.

  • Як кормова добавка в тваринництві.
  • Як добриво в рослинництві.

4. У будівництві.

В якості ізоляційного матеріалу при будівництві, так як деревне вугілля дуже гігроскопічний і добре поглинає запахи.

5. В якості антикорозійних порошків і мастил.

Деревне вугілля знаходить деяке застосування в приладобудуванні і в поліграфічному виробництві, де він використовується для шліфування й полірування деталей і форм. Найбільш придатний для цих цілей вугілля з м'яколистяних порід деревини, що отримується за спеціальним технологічним режимом. У машинобудуванні в ряді випадків вживається тверде мастило, головним чином графітова. Деревне вугілля, внаслідок малого вмісту в ньому золи і забруднень, також може бути використане для виробництва зазначеного мастила. Для цього вугілля змішується з осадовою смолою, прокалюється при температурі 1400-1500 ° С, а потім обробляється кисло марганцевих калієм, сірчаною кислотою або таніном.

6. У виробництві димного пороху.

У виробництві димного пороху застосовується вугілля переважно з деревини вільхи або крушини з вмістом вуглецю 72-80%. Порох, виготовленний на основі вугілля з інших порід деревини, важче запалюється, тому використання інших видів вугілля не практикується. На швидкість горіння пороху впливає кількість вугілля і зміст в вугіллі вуглецю. При збільшенні кількості вугілля швидкість горіння пороху знижується, а при збільшенні вмісту вуглецю в вугіллі - зростає. До складу пороху деревне вугілля входить в кількості від 12 до 20%. Так, мисливський порох містить вугілля 14-16%, шнуровий порох - 12%, бессерний - 20% і т.д.

7. У виробництві електровугільних виробів.

Електровугільні вироби виготовляють з чистих вуглецевих матеріалів, таких, як нафтової та пековий кокс, графіт, сажа, деревне вугілля тощо, змішанням з кам'яновугільної смолою або пеком. Ці вироби застосовуються в багатьох галузях народного господарства. Вони використовуються в електрообладнанні різних двигунів, в електричних машинах, для термічних цілей, в електровакуумної техніці і т.д. Сюди відносяться всі види вугільних опорів, різні контакти, щітки, вироби для техніки, зв'язку і багато інших предметів.

8. В якості наповнювача для пластмас.

Деревне вугілля може бути використане в якості наповнювача пластмас. До пластиків такого типу, де наповнювачем служить порошкоподібний вуглецевий матеріал, належать, наприклад, деякі марки фаоліту, пресувальні матеріали спеціального призначення та ін. В цих пластмасах вугілля може замінити дорогий і дефіцитний графіт. Деревне вугілля, як уже зазначалося, є малозольним матеріалом, дуже чистим за наявністю сторонніх домішок. Він стійкий в хімічно агресивних середовищах і досить теплоємкий. Вугілля-сирець є високим питомим електричним опором. При прожаренні вугілля його електропровідність швидко зростає, тому, прожарюючи вугілля до різних температур і використовуючи деякі добавки, можна отримувати вироби із заданими діелектричними властивостями. Прокалене деревне вугілля набуває значну адсорбційну активність, що підсилює його головну службову функцію як наповнювача - адсорбційне зміцнення виробу. В основі цієї функції лежить зміна механічних властивостей рідин поблизу твердих поверхонь. Молекули розчиненої смоли біля поверхні твердої частинки вугілля орієнтуються під дією адсорбційних сил тяжіння. Рідина навколо частки набуває впорядковану структуру, її механічні властивості при цьому сильно змінюються. При затвердінні ця структура зберігається і фізико-механічні властивості утвореного твердого тіла поліпшуються. У виробництві невідповідальних виробів можуть бути використані відходи деревно-вугільного виробництва, тобто вугільна дрібниця і пил, не знаходила раніше ефективного застосування. Вугільна дрібниця відрізняється від товарного вугілля кілька підвищеною зольністю, але ця обставина може вплинути тільки на кислототривкість виробів, не відбиваючись на інших властивостях. Елементом для деревно-вугільних пластиків можуть служити такі смоли, як фенолформальдегидная, фурфуролальдегіцная і ін. В композицію прес матеріалів може входити і деревно-смоляний пек, присутність якого в невеликих кількостях поліпшує пластичність виробів.

9. В якості сировини для виробництва активованого вугілля.

Активні вугілля - пористі вуглецеві тіла, створюють при контакті з газоподібним чи рідким середовищем значну площу поверхні для протікання сорбційної процесу.

Області застосування активованого вугілля: хімічна, харчова, фармацевтична, паливно-енергетична, металургійна, нафтогазовидобувна і переробна промисловість, а також охорона навколишнього середовища.

Активоване вугілля (AC - activated carbon) призначене для видалення розчинених органічних речовин і поліпшення смакових якостей води (видалення запахів і присмаків). Вуглевмісні речовини активуються високотемпературним (800-1000 ° C) паром або зневоднюється хімікатами. Хімічна активація полягає в нагріванні вихідного матеріалу до 400-500 ° C в присутності сильного хімічного зневоднюючого агента (фосфорна кислота, хлорид цинку або ін.). Більшість матеріалів після цього піддається кислотній промивці. Кислотна промивка видаляє метали, золу і інші домішки (наприклад, кремній), які можуть вимиватися при експлуатації.

Активоване вугілля - це адсорбент. Властивості адсорбенту залежать від:

- площі поверхні;

- розміру пор;

- структури розподілу пор.

Адсорбируемого речовина - це речовина, яка має бути адсорбоване (видалено з води). Дуже важливо знати характеристики адсорбируемої речовини, так як по ним можна встановити розміри і конфігурацію молекул адсорбируемої речовини. Знати розміри молекул важливо з трьох причин: з ростом розмірів молекул падає розчинність речовини; з ростом розмірів молекул падає адсорбція, так як молекули не можуть проникнути в пори адсорбенту; чим більше молекули, тим більше потрібно часу для їх проходження в пори.

Активоване вугілля широко застосовується на очисних станціях. Порошкоподібне активоване вугілля, що володіє високими адсорбційними властивостями, давно використовується при очищенні природних вод для видалення речовин, що додають воді неприємний смак і запах. Однак відсутність простого і економічного методу регенерації його позбавила змоги використовувати таке вугілля при очищенні стоків. Останнім часом з'явилися відомості про застосування порошкоподібного вугілля для цієї мети. Технологія очищення полягає в наступному. Вугілля в кількості 240-600 мг/л змішується з дочищеною водою, потім в суміш вводяться поліелектроліти і вугілля відділяється від води в відстійнику. Виділене вугілля регенерується в паровому середовищі при 400 0С.

Деревне вугілля виробленн на нашому підприємстві має такі характеристики:

• Зміст нелетучего вуглецю - не менше 80%

• Зміст золи - не більше 1%

• Вміст води (вологість) - не більше 5%

• Зміст сажкою - не допускається

• Теплоємність горіння - 35,0 МДж / кг, (або 8100 Ккал / Кг)

• Фракція - за погодженням

ГОСТ 7657-84 на вугілля деревне (Технічні умови)


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua