Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Оливкова кісточка - ідеальна сировина для виробництва вугілля

Історія виробництва оливкової олії в Європі налічує не одну тисячу років. Тільки в Іспанії оливкові гаї займають до 1,5 мільйонів гектарів. У п'ятірку світових лідерів з виробництва, крім Іспанії, входять Італія, Греція, Туреччина і Туніс. Довгий список країн-виробників включає також Португалію, Болгарію, Йорданію, Алжир, Марокко - практично всі країни Середземноморського басейну.


В ЄС 4% сільськогосподарських земель використовуються для виробництва оливкової олії, і майже третина всіх фермерів в ЄС працюють на оливкових плантаціях.
Оливкова олія виробляють з плодів різного ступеня зрілості, від зелених до дозрілих чорних або пурпурних. Плоди оливи спочатку розчавлюють, потім плодову масу повільно перемішують, після чого з неї вичавлюють олію. Отримана після віджимання макуха має безліч можливих застосувань.


Як правило, оливкові кісточки можна переробляти в інші види твердих енергоносіїв, такі як брикети та деревне вугілля.
Плід оливи може бути розділений на чотири анатомічні частини: епікарп, мезокарп, ендокарп і ядро (насіння).
Ендокарп (або оливковий камінь) характеризується великим вмістом лігніну та целюлози. Зміст вуглецю в ньому вище, ніж в деревині (близько 52 мас.%), При цьому зольність становить менше 1%. Ці властивості роблять оливкову кісточку ідеальною сировиною для виробництва вугілля.
Кожен гектар оливкового гаю виробляє три тонни оливок, а також близько трьох тонн деревини щороку. Фермери кілька разів на рік проводять обрізку оливкових дерев. Як правило, всі обрізані гілки спалюються.


Неправильна утилізація як макухи, так і обрізаних гілок, завдає шкоди навколишньому середовищу.
Ерозія ґрунтів, забруднення річок та ґрунтових вод, викиди CO2 при спалюванні гілок - основні проблеми виробництва оливок та оливкової олії. При цьому втрачаються тонни цінних ресурсів: на кожну тонну перероблених оливок припадає 400 кг відходів!
Піроліз біомаси, на даний момент, є однією з найбільш перспективних технологій з переробки відходів та виробництва відновлюваної енергії.
Піроліз - це термічний розклад деревини та вуглецевих відходів без доступу кисню. В результаті піролізу складні органічні сполуки перетворюються на твердий вуглецевий залишок - вугілля.


Це вугілля характеризується високим вмістом вуглецю - понад 75%, низьким вмістом золи, азоту і сірки.
Вибір правильного і доступного устаткування для виробництва вугілля в цьому контексті стає ключовим. Компанія GreenPower розробила лінійку вугільних печей для різних видів сировини.
BIO-KILN - це екологічно чисте обладнання, яке дозволяє карбонізувати дрібно фракційну сировину (5-50 мм), таку як кісточки оливок, горіхові шкаралупи і насіння плодових дерев, а також подрібнені гілки. Майже повна автоматизація процесу дозволяє досягти продуктивності в 50-60 тонн високоякісного деревного вугілля на місяць.
Деревне вугілля, вироблене BIO-KILN, може бути використане для кальяну, активації, барбекю та біочара.

https://greenpower.equipment/ru/?post_type=cherry-services&p=6908


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

 +38 091 481-92-88 

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua

carbinization-furnance-quality-certificate