Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Производство древесного угля из скорлупы орехов

Обсяг світового виробництва горіхів складає більше ніж 4,2 млн. тонн на рік. Майже 50% вироблених в світі горіхів - це волоські горіхи. Основні виробники волоського горіха - США, Китай і Туреччина. В П'ятірку країн входять також Україна та Іран.
На другому місці за обсягами виробництва - мигдаль, який вирощується в основному в США (80% світового врожаю).
Ключовим виробником фундука є Туреччина - до 70% всіх вироблених горіхів в світі. Друге і третє місця займають Італія і Грузія.
Головні постачальники фісташок - США та Іран.
Крім світових лідерів слід зазначити також ряд країн, що активно займаються вирощуванням горіхів різних сортів - Іспанію, Грецію, Азербайджан, Мексику, Францію, Румунію, Індію.

За 10 років спостерігається стійка тенденція до зростання виробництва горіхів. Тільки за останні кілька років виробництво фундука виросло в 1,3 рази, мигдалю - в 2,7 раз, волоських горіхів - в 2,6 рази, фісташок - втричі. Експерти пов'язують це зростання із світовою тенденцією до здорового способу життя та здорової їжі. Адже основне застосування горіхів - харчова промисловість. Хоч і не єдине. Є ще медицина та косметологія.

Більшість виробників шкаралупу горіхів, як правило, утилізують, тобто спалюють, а це 49-50% всього горіха!
Зовсім не так давно з'явилися тенденції до її використання в якості замінника дерева в меблевій промисловості, наповнювача для фарб, як добрива в садівництві або як біо-паливо.
При цьому наполегливо не береться до уваги той факт, що шкаралупа горіха - відмінна сировина для карбонізації та характеризується для цього навіть кращими якостями, ніж деревина.

Шкаралупа волоського горіха характеризується низьким вмістом сірки, азоту та золи, вміст вуглецю на 1.5 мас. % вище, ніж в деревині берези, і процентний вміст лігніну в ній також вище (48.28%).

Отримане зі шкаралупи вугілля відрізняється відсутністю шкідливих домішок, високою механічною міцністю та дуже дрібними порами. Їх можна використовувати для отримання активованого вугілля, вугілля для барбекю або кальянного.

BIO-KILN - це екологічно чисте обладнання, яке дозволяє методом низькотемпературного піролізу карбонізувати дрібно фракційну сировину (5-50 мм), таку як кісточки оливок, горіхові шкаралупи і насіння плодових дерев, а також подрібнені гілки. BIO-KILN - це екологічно чиста вуглевипалювальна піч безперервної дії для виробництва деревного вугілля з високим вмістом нелеткого вуглецю.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua