Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Виробництво деревного вугілля з шкаралупи горіхів

Обсяг світового виробництва горіхів складає більше ніж 4,2 млн. тонн на рік. Майже 50% вироблених в світі горіхів - це волоські горіхи. Основні виробники волоського горіха - США, Китай і Туреччина. В П'ятірку країн входять також Україна та Іран.
На другому місці за обсягами виробництва - мигдаль, який вирощується в основному в США (80% світового врожаю).
Ключовим виробником фундука є Туреччина - до 70% всіх вироблених горіхів в світі. Друге і третє місця займають Італія і Грузія.
Головні постачальники фісташок - США та Іран.
Крім світових лідерів слід зазначити також ряд країн, що активно займаються вирощуванням горіхів різних сортів - Іспанію, Грецію, Азербайджан, Мексику, Францію, Румунію, Індію.

За 10 років спостерігається стійка тенденція до зростання виробництва горіхів. Тільки за останні кілька років виробництво фундука виросло в 1,3 рази, мигдалю - в 2,7 раз, волоських горіхів - в 2,6 рази, фісташок - втричі. Експерти пов'язують це зростання із світовою тенденцією до здорового способу життя та здорової їжі. Адже основне застосування горіхів - харчова промисловість. Хоч і не єдине. Є ще медицина та косметологія.

Більшість виробників шкаралупу горіхів, як правило, утилізують, тобто спалюють, а це 49-50% всього горіха!
Зовсім не так давно з'явилися тенденції до її використання в якості замінника дерева в меблевій промисловості, наповнювача для фарб, як добрива в садівництві або як біо-паливо.
При цьому наполегливо не береться до уваги той факт, що шкаралупа горіха - відмінна сировина для карбонізації та характеризується для цього навіть кращими якостями, ніж деревина.

Шкаралупа волоського горіха характеризується низьким вмістом сірки, азоту та золи, вміст вуглецю на 1.5 мас. % вище, ніж в деревині берези, і процентний вміст лігніну в ній також вище (48.28%).

Отримане зі шкаралупи вугілля відрізняється відсутністю шкідливих домішок, високою механічною міцністю та дуже дрібними порами. Їх можна використовувати для отримання активованого вугілля, вугілля для барбекю або кальянного.

BIO-KILN - це екологічно чисте обладнання, яке дозволяє методом низькотемпературного піролізу карбонізувати дрібно фракційну сировину (5-50 мм), таку як кісточки оливок, горіхові шкаралупи і насіння плодових дерев, а також подрібнені гілки. BIO-KILN - це екологічно чиста вуглевипалювальна піч безперервної дії для виробництва деревного вугілля з високим вмістом нелеткого вуглецю.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

 +38 091 481-92-88 

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua

carbinization-furnance-quality-certificate