Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Унікальні властивості біочара

У якості сільськогосподарського добрива грунту біочар може внести значний вклад у стійкий розвиток посушливих, безплідних грунтів, яким не вистачає поживних речовин. Крім того, біочар здатний утримувати СО2 в грунті протягом дуже тривалого періоду часу і тим самим сприяти зниженню обсягів викидів парникових газів в атмосферу.

 

Завдяки своїм унікальним властивостям біочар є важливим продуктом для використання в сільському господарстві з метою поліпшення якості грунтів і збільшення вмісту поживних речовин в них. Біомаса з відходів переробляється в високоякісний органічний продукт для підвищення родючості землі. Висока пористість біочара разом з його додатковими властивостями призводить до утримання поживних речовин і вологи в грунті.

 

 

Результати лабораторних тестів і безпосереднього застосування біочара в сільському господарстві демонстрували значне збільшення росту рослин з мінімальною витратою води.

Крім істотного поліпшення сільськогосподарських та економічних параметрів, біочар також служить в якості простого і ефективного інструменту для збереження СО2.

Основні властивості біочара:

  • Хімічно інертний і стабільний, тому може пролежати в землі тисячоліття.
  • Має високу абсорбційну здатність, тобто може увібрати в себе, наприклад, надлишок оксидів алюмінію, які загальмовують ріст кореневої системи рослин.
  • Покращує біологічні процеси в грунті і підвищує родючість грунтів на тривалий період часу
  • Скорочує використання штучних добрив

Оптимальним пристроєм для отримання Біо-Чара є піч карбонізації БІО-ПІЧ, яка виробляється компанією GreenPower


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

 +38 091 481-92-88 

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua

carbinization-furnance-quality-certificate