Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Порівняльний аналіз вуглевипалювальних печей ВП-3 ЄВРО та ВП-4 ЄВРО

Вуглевипалювальні печі серії ВП-3 та ВП-4 «ЄВРО» дуже схожі між собою та мають єдиний принцип роботи, різниця між моделями полягає в різних варіаціях виконання основних елементів, у той час як елементи управління, КВП і АСУ фактично однакові.

Порівняльний аналіз вуглевипалювальних печей ВП-2 ЄВРО та ВП-3 ЄВРО

Усі вуглевипалювальні печі серії «ЄВРО», мають єдиний принцип роботи, різниця між моделями полягає у різних виконаннях конструкційних елементів.

% виходу деревного вугілля в залежності від сировини, що використовується

Залежно від параметрів сировини, що використовуэться для піролізу, способу ведення процесу та необхідної кількості нелетучего вуглецю, змінюється процентний вихід деревного вугілля з сировинного матеріалу.

Детальний опис елементів печей серії "ЄВРО"

Детальний опис елементів печей серії «ЄВРО», які виробляються компанією GreenPower з 2007 року.

Ознаки якісного вугілля та його класифікація

Відмінними рисами якісного деревного вугілля є блискучий чорний колір трохи з синім відливом. Також на зрізі зазвичай добре зберігається структура деревини, а вся поверхня вкрита тріщинами. Характерним ще є дзвінкий звук, який видає вугілля при ударі. Саме таке вугілля вважається високоякісним.

Застосування деревного вугілля у промисловості

В даний час деревне вугілля все частіше застосовують в промисловості та інших галузях народного господарства. У промисловості деревне вугілля використовується в якості відновника.

Технологія термокаталітичного знешкодження

Відходи, що надійшли на термічне знешкодження спалюються в котельній камері термокаталітічного блоку на спеціалізованій колосниковій решітці, під які безперервно подається гаряче повітря.

Хімічні процеси деревного вугілля

Деревне вугілля - мікропористий високовуглецевий продукт, одержуваний піролізом деревини без доступу повітря. Структура та властивості вугілля визначаються температурою піролізу. Промислове деревне вугілля, що отримується при кінцевій температурі 450-550°C, - аморфний високомолекулярний продукт, що включає аліфатичні та ароматичні структури; склад: 80-92% C, 4,0-4,8% H, 5-15% O. Деревне вугілля містить також 1-3% мінеральних домішок, головним чином, карбонатів і оксидів K, Na, Ca, Mg, Si, Al, Fe.

Деревне вугілля для металургів

Лісопромисловцям нікуди дівати відходи. Може їх в деревне вугілля переробляти і, як раніше було, в домни завантажувати? І екологи з Кіотським протоколом не проти ...

Застосування Biochar в аграрній промисловості

Застосування Biochar в аграрній промисловості з кожним роком набирає нових обертів. Підприємці сільськогосподарської індустрії все більше уваги стали приділяти відновленню складу ґрунту, а також вони займаються пошуком безпечних рішень проблеми її виснаження.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua