Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Детальний опис елементів печей серії "ЄВРО"

Детальний опис елементів печей серії «ЄВРО», які виробляються компанією GreenPower з 2007 року.

Ознаки якісного вугілля та його класифікація

Відмінними рисами якісного деревного вугілля є блискучий чорний колір трохи з синім відливом. Також на зрізі зазвичай добре зберігається структура деревини, а вся поверхня вкрита тріщинами. Характерним ще є дзвінкий звук, який видає вугілля при ударі. Саме таке вугілля вважається високоякісним.

Застосування деревного вугілля у промисловості

В даний час деревне вугілля все частіше застосовують в промисловості та інших галузях народного господарства. У промисловості деревне вугілля використовується в якості відновника.

Технологія термокаталітичного знешкодження

Відходи, що надійшли на термічне знешкодження спалюються в котельній камері термокаталітічного блоку на спеціалізованій колосниковій решітці, під які безперервно подається гаряче повітря.

Хімічні процеси деревного вугілля

Деревне вугілля - мікропористий високовуглецевий продукт, одержуваний піролізом деревини без доступу повітря. Структура та властивості вугілля визначаються температурою піролізу. Промислове деревне вугілля, що отримується при кінцевій температурі 450-550°C, - аморфний високомолекулярний продукт, що включає аліфатичні та ароматичні структури; склад: 80-92% C, 4,0-4,8% H, 5-15% O. Деревне вугілля містить також 1-3% мінеральних домішок, головним чином, карбонатів і оксидів K, Na, Ca, Mg, Si, Al, Fe.

Деревне вугілля для металургів

Лісопромисловцям нікуди дівати відходи. Може їх в деревне вугілля переробляти і, як раніше було, в домни завантажувати? І екологи з Кіотським протоколом не проти ...

Застосування Biochar в аграрній промисловості

Застосування Biochar в аграрній промисловості з кожним роком набирає нових обертів. Підприємці сільськогосподарської індустрії все більше уваги стали приділяти відновленню складу ґрунту, а також вони займаються пошуком безпечних рішень проблеми її виснаження.

Вимоги до обладнання для піролізу деревини

Існує досить велика кількість різних видів устаткування для піролізу деревини. Деякі, будучи популярними раніше, на сьогоднішній день вже втратили свою актуальність в силу того, що почали з'являтися нові, більш ефективні.

 

Багатий потенціал деревного вугілля

Деревне вугілля має багатий потенціал. До його головних характеристик відносяться: висока теплотворна здатність, високе співвідношення виділеного тепла до виділеного вуглецю, незначне виділення сірки, низький вміст неорганічних домішок та велика

 

Пелети та їх використання

Пелети високої якості часто використовують для опалення житлових будинків шляхом спалювання в пелетних котлах, печах і камінах. Діаметр їх зазвичай становить 6-8 мм і довжина менше 50 мм. В Європі їх, як правило, продають у 15-20 кілограмових мішках. Попит на деревні брикети, пелети та обладнання для їх виробництва та спалювання зростає пропорційно цінам на такі традиційні види палива, як газ і нафта.

 


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua