Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Вимоги до обладнання для піролізу деревини

Існує досить велика кількість різних видів устаткування для піролізу деревини. Деякі, будучи популярними раніше, на сьогоднішній день вже втратили свою актуальність в силу того, що почали з'являтися нові, більш ефективні.

 

Багатий потенціал деревного вугілля

Деревне вугілля має багатий потенціал. До його головних характеристик відносяться: висока теплотворна здатність, високе співвідношення виділеного тепла до виділеного вуглецю, незначне виділення сірки, низький вміст неорганічних домішок та велика

 

Пелети та їх використання

Пелети високої якості часто використовують для опалення житлових будинків шляхом спалювання в пелетних котлах, печах і камінах. Діаметр їх зазвичай становить 6-8 мм і довжина менше 50 мм. В Європі їх, як правило, продають у 15-20 кілограмових мішках. Попит на деревні брикети, пелети та обладнання для їх виробництва та спалювання зростає пропорційно цінам на такі традиційні види палива, як газ і нафта.

 

5 незвичайних способів використання деревного вугілля у побуті

Найчастіше деревне вугілля сприймається як незамінний помічник в основному в тих випадках, коли потрібно розвести в каміні вогнище, підсмажити шашлик на мангалі або приготувати м'ясо на грилі. Але існує набагато більше різних способів застосування вугілля навіть у повсякденному житті. Ми би хотіли запропонувати Вашій увазі п'ять найбільш цікавих з них.

Порівняльний аналіз використання дров`яної деревини та піролізного газу в якості палива

Піроліз - це нагрівання вуглецевмісної сировини за умови нестачі або відсутності кисню. У вуглевипалювальній печі ВП-4 ЄВРО при заданих температурах проходить піроліз деревини, в залежності від обраного температурного режиму утворюється деревне вугілля необхідної якості таі велика кількість піролізного газу.

Цікаві факти про деревне вугілля

Всім людям споконвіку відомий багатий потенціал деревного вугілля. З деревним вугіллям пов'язано дуже багато легенд та історій. Приблизно 6000 років тому деревне вугілля було основним паливом для переплавки міді. Воно користувалося величезним попитом у всьому світі. Деревне вугілля стало дуже популярним завдяки величезним лісам Америки.

Види обладнання для виробництва паливних брикетів

Деревні паливні брикети - екологічно чистий вид палива, який широко використовують у всьому світі, як для опалення приватних об'єктів, так і промислових котелень. Брикети виробляються з допомогою спеціальних пресів, без використання зв'язувальних речовин, роль яких виконує лігнін, який виділяється в процесі брикетування.

Паливні брикети кращі за дрова

У Європі використання деревних брикетів із кожним роком стає все більш популярним. В основі технології виробництва деревних паливних брикетів лежить процес пресування дрібно подрібнених сухих відходів деревини (тирси, трісок, кори). Брикети мають циліндричну або прямокутну форму і вагу від 500 грамів до 2 кг.

Сучасне обладнання для виробництва деревного вугілля

На сьогоднішній день існує декілька видів обладнання, що призначене для виробництва деревного вугілля за допомогою методу піролізу – термічного розкладання деревини без доступу кисню. Деякі пристрої були популярні раніше, але в даний час не використовуються, а інші продовжують працювати і зараз.

Паливні брикети - нове життя віходів виробництва

У сучасних умовах, коли вичерпних видів палива стає все менше, досить важливим пунктом є пошук нових, більш доступних та раціональних джерел енергії. Все частіше й частіше люди почали звертатися до відновлюваних джерел, оскільки це дозволяє не тільки економити кошти, а й є новим етапом у розвитку виробництва в цілому.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua