Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
5 незвичайних способів використання деревного вугілля у побуті

Найчастіше деревне вугілля сприймається як незамінний помічник в основному в тих випадках, коли потрібно розвести в каміні вогнище, підсмажити шашлик на мангалі або приготувати м'ясо на грилі. Але існує набагато більше різних способів застосування вугілля навіть у повсякденному житті. Ми би хотіли запропонувати Вашій увазі п'ять найбільш цікавих з них.

Порівняльний аналіз використання дров`яної деревини та піролізного газу в якості палива

Піроліз - це нагрівання вуглецевмісної сировини за умови нестачі або відсутності кисню. У вуглевипалювальній печі ВП-4 ЄВРО при заданих температурах проходить піроліз деревини, в залежності від обраного температурного режиму утворюється деревне вугілля необхідної якості таі велика кількість піролізного газу.

Цікаві факти про деревне вугілля

Всім людям споконвіку відомий багатий потенціал деревного вугілля. З деревним вугіллям пов'язано дуже багато легенд та історій. Приблизно 6000 років тому деревне вугілля було основним паливом для переплавки міді. Воно користувалося величезним попитом у всьому світі. Деревне вугілля стало дуже популярним завдяки величезним лісам Америки.

Види обладнання для виробництва паливних брикетів

Деревні паливні брикети - екологічно чистий вид палива, який широко використовують у всьому світі, як для опалення приватних об'єктів, так і промислових котелень. Брикети виробляються з допомогою спеціальних пресів, без використання зв'язувальних речовин, роль яких виконує лігнін, який виділяється в процесі брикетування.

Паливні брикети кращі за дрова

У Європі використання деревних брикетів із кожним роком стає все більш популярним. В основі технології виробництва деревних паливних брикетів лежить процес пресування дрібно подрібнених сухих відходів деревини (тирси, трісок, кори). Брикети мають циліндричну або прямокутну форму і вагу від 500 грамів до 2 кг.

Сучасне обладнання для виробництва деревного вугілля

На сьогоднішній день існує декілька видів обладнання, що призначене для виробництва деревного вугілля за допомогою методу піролізу – термічного розкладання деревини без доступу кисню. Деякі пристрої були популярні раніше, але в даний час не використовуються, а інші продовжують працювати і зараз.

Паливні брикети - нове життя віходів виробництва

У сучасних умовах, коли вичерпних видів палива стає все менше, досить важливим пунктом є пошук нових, більш доступних та раціональних джерел енергії. Все частіше й частіше люди почали звертатися до відновлюваних джерел, оскільки це дозволяє не тільки економити кошти, а й є новим етапом у розвитку виробництва в цілому.

Пелети: переваги використання

Паливні гранули, або як їх ще називають пелети (англ. pellets), являють собою біопаливо, що отримується з торфу, деревних відходів і відходів сільського господарства. По виду вони являють собою циліндричні гранули стандартного розміру. В якості сировини для їх виробництва використовують торф, неякісну деревину і деревні відходи (кору, тирсу, тріску та інші відходи лісозаготівлі), а також відходи сільського господарства, серед яких можна виділити відходи кукурудзи, солому, відходи круп'яного виробництва, лушпиння соняшнику та ін.

Виробництво активованого вугілля: сировина та етапи виробництва

Активне або активоване вугілля – це група вуглецевих сорбентів, які випускаються в промисловості і мають нормативні показники якості. Вони являють собою пористий адсорбент та виробляються з органічних матеріалів, що містять вугілля.

Використання деревного вугілля в якості добрива

З давніх давен відомий позитивний ефект від застосування деревного вугілля в якості добрив для вирощування сільськогосподарських рослин. Унікальні властивості деревного вугілля досить різноманітні та їх комплексний вплив напідвищення родючості ґрунту неможливо оцінити.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua