Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Технологія термокаталітичного знешкодження

Відходи, що надійшли на термічне знешкодження спалюються в котельній камері термокаталітічного блоку на спеціалізованій колосниковій решітці, під які безперервно подається гаряче повітря.

Хімічні процеси деревного вугілля

Деревне вугілля - мікропористий високовуглецевий продукт, одержуваний піролізом деревини без доступу повітря. Структура та властивості вугілля визначаються температурою піролізу. Промислове деревне вугілля, що отримується при кінцевій температурі 450-550°C, - аморфний високомолекулярний продукт, що включає аліфатичні та ароматичні структури; склад: 80-92% C, 4,0-4,8% H, 5-15% O. Деревне вугілля містить також 1-3% мінеральних домішок, головним чином, карбонатів і оксидів K, Na, Ca, Mg, Si, Al, Fe.

Деревне вугілля для металургів

Лісопромисловцям нікуди дівати відходи. Може їх в деревне вугілля переробляти і, як раніше було, в домни завантажувати? І екологи з Кіотським протоколом не проти ...

Застосування Biochar в аграрній промисловості

Застосування Biochar в аграрній промисловості з кожним роком набирає нових обертів. Підприємці сільськогосподарської індустрії все більше уваги стали приділяти відновленню складу ґрунту, а також вони займаються пошуком безпечних рішень проблеми її виснаження.

Вимоги до обладнання для піролізу деревини

Існує досить велика кількість різних видів устаткування для піролізу деревини. Деякі, будучи популярними раніше, на сьогоднішній день вже втратили свою актуальність в силу того, що почали з'являтися нові, більш ефективні.

 

Багатий потенціал деревного вугілля

Деревне вугілля має багатий потенціал. До його головних характеристик відносяться: висока теплотворна здатність, високе співвідношення виділеного тепла до виділеного вуглецю, незначне виділення сірки, низький вміст неорганічних домішок та велика

 

Пелети та їх використання

Пелети високої якості часто використовують для опалення житлових будинків шляхом спалювання в пелетних котлах, печах і камінах. Діаметр їх зазвичай становить 6-8 мм і довжина менше 50 мм. В Європі їх, як правило, продають у 15-20 кілограмових мішках. Попит на деревні брикети, пелети та обладнання для їх виробництва та спалювання зростає пропорційно цінам на такі традиційні види палива, як газ і нафта.

 

5 незвичайних способів використання деревного вугілля у побуті

Найчастіше деревне вугілля сприймається як незамінний помічник в основному в тих випадках, коли потрібно розвести в каміні вогнище, підсмажити шашлик на мангалі або приготувати м'ясо на грилі. Але існує набагато більше різних способів застосування вугілля навіть у повсякденному житті. Ми би хотіли запропонувати Вашій увазі п'ять найбільш цікавих з них.

Порівняльний аналіз використання дров`яної деревини та піролізного газу в якості палива

Піроліз - це нагрівання вуглецевмісної сировини за умови нестачі або відсутності кисню. У вуглевипалювальній печі ВП-4 ЄВРО при заданих температурах проходить піроліз деревини, в залежності від обраного температурного режиму утворюється деревне вугілля необхідної якості таі велика кількість піролізного газу.

Цікаві факти про деревне вугілля

Всім людям споконвіку відомий багатий потенціал деревного вугілля. З деревним вугіллям пов'язано дуже багато легенд та історій. Приблизно 6000 років тому деревне вугілля було основним паливом для переплавки міді. Воно користувалося величезним попитом у всьому світі. Деревне вугілля стало дуже популярним завдяки величезним лісам Америки.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

 +38 091 481-92-88 

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua

carbinization-furnance-quality-certificate