Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Деревне вугілля майбутнього | Піроліз брикетів Pini Kay

Брикет у формі «подушечки» отримав широке розповсюдження у країнах ЄС, а також Північної та Південної Америки. Популярності він набув завдяки своїм характеристикам.

Виробництво кокосового вугілля

Скорлупа кокосових горіхів є важливою сировиною для отримання деревного вугілля в світі, особливо в країнах, що розвиваються, таких як Індонезія, Малайзія, Індія. Вугілля з шкаралупи кокоса використовується в багатьох галузях завдяки своїм перевагам і важливих властивостей. Більш того кокосове вугілля можна подрібнити і використовувати для виробництва гранульованого активованого вугілля. 

Деревне вугілля від GREENPOWER

Наша компанія спеціалізується на розробці і виготовленні обладнання для виробництва деревного вугілля з деревини різних порід дерев, брикетів, а також з відходів лісопереробної промисловості і сільського господарства.

Активоване вугілля

Активоване (активне) вугілля - це вуглецевий сорбент, вироблений промисловим способом. Активне вугілля має нормовані показники якості. Стандартами або технічними умовами виробництва задаються сорбційна ємність, питома площа пор активованого вугілля, розміри частинок і ряд інших показників.

 

Порівняння тривалість горіння вугілля з брикету pini-kay і традиційного деревного вугілля

Наочна демонстрація переваги використання деревно-вугільного брикету pini-kay.

Це потрібно знати кожному углежогу !!!

Крім широко відомих всім властивостей деревного вугілля, є у нього відмінна здатність набирати і утримувати близько 40% вологи від своєї маси. У процесі піролізу деревини практично повністю зберігається структура її провідних тканин, тому в утвореному деревному вугіллі присутня велика кількість капілярів і пор, що володіють великою сумарною поверхнею, що сприяє його великий адсорбційної здатності. 

МЕДИЧНІ ВІДХОДИ

Медичні відходи є факторами прямого та опосередкованого ризику забруднення навколишнього середовища, виникнення інфекційних та неінфекційних захворювань серед населення. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) відносить МВ до групи небезпечних і рекомендує створення спеціальних служб для їх переробки.

Основні різновиди сушарок, їхні переваги й недоліки

У даній статті ми розглянемо основні види сушарок і ознайомимо Вас з принципами роботи різних установок.

Температури горіння різних речовин і матеріалів

У цій статті ми познайомимо Вас з температурами горіння різних речовин і матеріалів.

Проблема утилізації залізничних шпал може бути вирішена

Труднощі переробки залізничних шпал - велика проблема для залізниці. Щороку з 690 мільйонів старих шпал близько 15 мільйонів шпал приходять в непридатність і вимагають заміни.
Пропонується утилізувати відпрацьовану дерев'яну шпалу шляхом піролізу в вуглевипалювальних печах УП-2 «ЄВРО-S». У процесі утилізації виходить деревне вугілля, горючий газ, теплова та електрична енергія.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua