Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Види обладнання для виробництва паливних брикетів

Деревні паливні брикети - екологічно чистий вид палива, який широко використовують у всьому світі, як для опалення приватних об'єктів, так і промислових котелень. Брикети виробляються з допомогою спеціальних пресів, без використання зв'язувальних речовин, роль яких виконує лігнін, який виділяється в процесі брикетування.

Паливні брикети кращі за дрова

У Європі використання деревних брикетів із кожним роком стає все більш популярним. В основі технології виробництва деревних паливних брикетів лежить процес пресування дрібно подрібнених сухих відходів деревини (тирси, трісок, кори). Брикети мають циліндричну або прямокутну форму і вагу від 500 грамів до 2 кг.

Сучасне обладнання для виробництва деревного вугілля

На сьогоднішній день існує декілька видів обладнання, що призначене для виробництва деревного вугілля за допомогою методу піролізу – термічного розкладання деревини без доступу кисню. Деякі пристрої були популярні раніше, але в даний час не використовуються, а інші продовжують працювати і зараз.

Паливні брикети - нове життя віходів виробництва

У сучасних умовах, коли вичерпних видів палива стає все менше, досить важливим пунктом є пошук нових, більш доступних та раціональних джерел енергії. Все частіше й частіше люди почали звертатися до відновлюваних джерел, оскільки це дозволяє не тільки економити кошти, а й є новим етапом у розвитку виробництва в цілому.

Пелети: переваги використання

Паливні гранули, або як їх ще називають пелети (англ. pellets), являють собою біопаливо, що отримується з торфу, деревних відходів і відходів сільського господарства. По виду вони являють собою циліндричні гранули стандартного розміру. В якості сировини для їх виробництва використовують торф, неякісну деревину і деревні відходи (кору, тирсу, тріску та інші відходи лісозаготівлі), а також відходи сільського господарства, серед яких можна виділити відходи кукурудзи, солому, відходи круп'яного виробництва, лушпиння соняшнику та ін.

Виробництво активованого вугілля: сировина та етапи виробництва

Активне або активоване вугілля – це група вуглецевих сорбентів, які випускаються в промисловості і мають нормативні показники якості. Вони являють собою пористий адсорбент та виробляються з органічних матеріалів, що містять вугілля.

Використання деревного вугілля в якості добрива

З давніх давен відомий позитивний ефект від застосування деревного вугілля в якості добрив для вирощування сільськогосподарських рослин. Унікальні властивості деревного вугілля досить різноманітні та їх комплексний вплив напідвищення родючості ґрунту неможливо оцінити.

Види та способи сушіння деревини

Деревина може мати різну ступінь вологості. Це пов'язано з тим, що вона має здатність поглинати пари води з повітря. Ця властивість деревини називається гігроскопічністю. Сушіння деревини дозволяє захистити її від грибних та біологічних пошкоджень.

Роль лігніну у виробництві брикетів

Лігнін входить до складу деревини і в процесі пресування виступає в ролі природного зв'язувального матеріалу, що додає щільності брикету. Деревина листяних порід може містити від 20% до 30% лігніну, хвойних - до 50%. У результаті дії дуже високого тиску при брикетуванні, підвищується температура початкового матеріалу (деревних чи сільськогосподарських відходів), що призводить до вивільнення лігніну.

Первинні продукти піролізу деревини

Газоподібні, рідкі та тверді продукти піролізу деревини складаються з трьох основних елементів - вуглецю, водню та кисню. Можуть також містити незначну кількість азотовмісних речовин. Склад газів, що утворюються під час піролізу деревини, майже не залежить від породи деревини. При піролізі 1 м3 деревини утворюється 75-90 м3 неконденсуючихся газів.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

 +38 091 481-92-88 

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua

carbinization-furnance-quality-certificate