Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Пелети: переваги використання

Паливні гранули, або як їх ще називають пелети (англ. pellets), являють собою біопаливо, що отримується з торфу, деревних відходів і відходів сільського господарства. По виду вони являють собою циліндричні гранули стандартного розміру. В якості сировини для їх виробництва використовують торф, неякісну деревину і деревні відходи (кору, тирсу, тріску та інші відходи лісозаготівлі), а також відходи сільського господарства, серед яких можна виділити відходи кукурудзи, солому, відходи круп'яного виробництва, лушпиння соняшнику та ін.

Виробництво активованого вугілля: сировина та етапи виробництва

Активне або активоване вугілля – це група вуглецевих сорбентів, які випускаються в промисловості і мають нормативні показники якості. Вони являють собою пористий адсорбент та виробляються з органічних матеріалів, що містять вугілля.

Використання деревного вугілля в якості добрива

З давніх давен відомий позитивний ефект від застосування деревного вугілля в якості добрив для вирощування сільськогосподарських рослин. Унікальні властивості деревного вугілля досить різноманітні та їх комплексний вплив напідвищення родючості ґрунту неможливо оцінити.

Види та способи сушіння деревини

Деревина може мати різну ступінь вологості. Це пов'язано з тим, що вона має здатність поглинати пари води з повітря. Ця властивість деревини називається гігроскопічністю. Сушіння деревини дозволяє захистити її від грибних та біологічних пошкоджень.

Роль лігніну у виробництві брикетів

Лігнін входить до складу деревини і в процесі пресування виступає в ролі природного зв'язувального матеріалу, що додає щільності брикету. Деревина листяних порід може містити від 20% до 30% лігніну, хвойних - до 50%. У результаті дії дуже високого тиску при брикетуванні, підвищується температура початкового матеріалу (деревних чи сільськогосподарських відходів), що призводить до вивільнення лігніну.

Первинні продукти піролізу деревини

Газоподібні, рідкі та тверді продукти піролізу деревини складаються з трьох основних елементів - вуглецю, водню та кисню. Можуть також містити незначну кількість азотовмісних речовин. Склад газів, що утворюються під час піролізу деревини, майже не залежить від породи деревини. При піролізі 1 м3 деревини утворюється 75-90 м3 неконденсуючихся газів.

Виробництво деревного вугілля у сьогоднішніх умовах

Завдяки унікальним характеристикам деревне вугілля використовують у різних областях. Ще кілька років тому воно не користувалося великою популярністю, але сьогодні привертає все більше і більше уваги.

Стабілізація деревного вугілля

Деревне вугілля має парамагнітні властивості, що обумовлені присутністю стабілізуючих макрорадикалів (парамагнітних центрів – ПМЦ). Вивантажене з вуглевипалювальної печі гаряче деревне вугілля поглинає кисень з повітря, при цьому воно ще більше розігрівається, в результаті чого може відбутися самозаймання..

Піроліз деревини

Піроліз – це перша стадія горіння деревини. На палаючих дровах язики полум'я утворюються не за рахунок горіння вуглецю самої деревини, а за рахунок газів, які є леткими продуктами піролізу. Дана стадія являє собою розкладання деревини при нагріванні до 450-500°C без доступу повітря. У процесі піролізу утворюється безліч різних речовин. Серед них найбільшу концентрацію в газоподібних продуктах мають: метиловий спирт (саме тому метанол носить застарілу назву «деревний спирт»), ацетон, оцтова кислота, бензол та ін.

Рідкі продукти піролізу

Піроліз деревини являє собою розпад деревини в процесі її нагрівання до температури приблизно 450 °C без доступу кисню. В результаті даної переробки деревини утворюються три типи продуктів: тверді, газоподібні й рідкі продукти.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua