Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Утилізація деревних відходів

Утилізація деревних відходів є суттєвою проблемою підприємств лісозаготівельної та деревообробної галузей. Близько 25% біомаси залишається в лісі в процесі заготівлі деревини. При переробці лісоматеріалів також неминучою є поява відходів у вигляді тирси та стружки. З цього випливає, що великий обсяг сировини використовується нерентабельно.

Виробництво біопалива - перспективний напрям діяльності

У зв`язку з підвищенням цін на традиційні енергоносії, використання біопалива у побутових та промислових цілях стає все більш раціональним. На сьогоднішній день широке розповсюдження отримало саме тверде біопаливо.

Переваги нової конструкції вуглевипалювальної печі ВП-4 ЄВРО

Прочитавши цей матеріал, Ви зможете дізнатися: які проблеми виникали в процесі експлуатації вуглевипалювальної печі ВП-3 ЄВРО і як вони були усунуті, шляхом удосконалення конструкції і створення на її базі нової ВП-4 ЄВРО. Дана робота може бути корисна як для початківців, так і для досвідчених углежогів.

Сфери застосування паливних брикетів

На сьогоднішній день паливний брикет - це універсальний і один з найбільш економічних видів біопалива XXI століття. Це практичне, вигідне та екологічно чисте тверде паливо, яке за кордоном користується успіхом на протязі ось вже більше ніж 20 років, і з кожним роком попит на нього тільки зростає.

Виробництво деревного вугілля

Виробництво деревного вугілля – найдавніша технологія людства. Саме деревне вугілля поклало початок розвитку цивілізації. Потреба у деревному вугіллі зросла, тому сьогодні вже є багато виробників. Розробляються і впроваджуються екологічно чисті та економічно раціональні установки.

Деревне вугілля майбутнього | Піроліз брикетів Pini Kay

Брикет у формі «подушечки» отримав широке розповсюдження у країнах ЄС, а також Північної та Південної Америки. Популярності він набув завдяки своїм характеристикам.

Виробництво кокосового вугілля

Скорлупа кокосових горіхів є важливою сировиною для отримання деревного вугілля в світі, особливо в країнах, що розвиваються, таких як Індонезія, Малайзія, Індія. Вугілля з шкаралупи кокоса використовується в багатьох галузях завдяки своїм перевагам і важливих властивостей. Більш того кокосове вугілля можна подрібнити і використовувати для виробництва гранульованого активованого вугілля. 

Деревне вугілля від GREENPOWER

Наша компанія спеціалізується на розробці і виготовленні обладнання для виробництва деревного вугілля з деревини різних порід дерев, брикетів, а також з відходів лісопереробної промисловості і сільського господарства.

Активоване вугілля

Активоване (активне) вугілля - це вуглецевий сорбент, вироблений промисловим способом. Активне вугілля має нормовані показники якості. Стандартами або технічними умовами виробництва задаються сорбційна ємність, питома площа пор активованого вугілля, розміри частинок і ряд інших показників.

 

Порівняння тривалість горіння вугілля з брикету pini-kay і традиційного деревного вугілля

Наочна демонстрація переваги використання деревно-вугільного брикету pini-kay.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua