Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Виробництво деревного вугілля у сьогоднішніх умовах

Завдяки унікальним характеристикам деревне вугілля використовують у різних областях. Ще кілька років тому воно не користувалося великою популярністю, але сьогодні привертає все більше і більше уваги.

Стабілізація деревного вугілля

Деревне вугілля має парамагнітні властивості, що обумовлені присутністю стабілізуючих макрорадикалів (парамагнітних центрів – ПМЦ). Вивантажене з вуглевипалювальної печі гаряче деревне вугілля поглинає кисень з повітря, при цьому воно ще більше розігрівається, в результаті чого може відбутися самозаймання..

Піроліз деревини

Піроліз – це перша стадія горіння деревини. На палаючих дровах язики полум'я утворюються не за рахунок горіння вуглецю самої деревини, а за рахунок газів, які є леткими продуктами піролізу. Дана стадія являє собою розкладання деревини при нагріванні до 450-500°C без доступу повітря. У процесі піролізу утворюється безліч різних речовин. Серед них найбільшу концентрацію в газоподібних продуктах мають: метиловий спирт (саме тому метанол носить застарілу назву «деревний спирт»), ацетон, оцтова кислота, бензол та ін.

Рідкі продукти піролізу

Піроліз деревини являє собою розпад деревини в процесі її нагрівання до температури приблизно 450 °C без доступу кисню. В результаті даної переробки деревини утворюються три типи продуктів: тверді, газоподібні й рідкі продукти.

Етапи технологічного процесу активації вугілля

Виробництво активованого вугілля є досить тривалим процесом, який складається з декількох послідовних етапів. Першим етапом є карбонізація. У процесі карбонізації проводиться термічна обробка сировини в безповітряних інертних умовах з використанням високої температури. В результаті цього процесу виходить карбонізат.

 

Показники якості деревного вугілля

Гарне деревне вугілля повинне бути міцним матеріалом, блискучого чорного кольору, мати мало радіальних тріщин і видавати при постукуванні дзвінкий звук, а також повинне легко розпалятися і горіти без запаху і диму. В якісному вугіллі зберігається структура деревини. У торцях шматків вугілля, особливо хвойного, повинні бути чітко видні річні шари.

Циклони та мультициклони

Циклони являють собою фільтруючі апарати, що використовуються для очищення газу і повітря від рідких і твердих частинок, пилу. В основі даної конструкції лежить використання принципу відцентрової сили.

Утилізація деревних відходів

Утилізація деревних відходів є суттєвою проблемою підприємств лісозаготівельної та деревообробної галузей. Близько 25% біомаси залишається в лісі в процесі заготівлі деревини. При переробці лісоматеріалів також неминучою є поява відходів у вигляді тирси та стружки. З цього випливає, що великий обсяг сировини використовується нерентабельно.

Виробництво біопалива - перспективний напрям діяльності

У зв`язку з підвищенням цін на традиційні енергоносії, використання біопалива у побутових та промислових цілях стає все більш раціональним. На сьогоднішній день широке розповсюдження отримало саме тверде біопаливо.

Переваги нової конструкції вуглевипалювальної печі ВП-4 ЄВРО

Прочитавши цей матеріал, Ви зможете дізнатися: які проблеми виникали в процесі експлуатації вуглевипалювальної печі ВП-3 ЄВРО і як вони були усунуті, шляхом удосконалення конструкції і створення на її базі нової ВП-4 ЄВРО. Дана робота може бути корисна як для початківців, так і для досвідчених углежогів.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

 +38 091 481-92-88 

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua

carbinization-furnance-quality-certificate