Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Треба пам'ятати

Будь-яка машина вимагає дбайливого відношення, а так само дотримання технічного регламенту - вимог виробника відносно експлуатації. Чомусь не у кого не викликає сумнівів, необхідність заміни олії і фільтрів в автомобілі, на спеціалізованих СТО, є навіть така потрібна річ, як планове ТО, де при певному пробігу автомобіля робляться різні сервісні роботи.

Класифікація та підбір вуглевипалювальних установок

Установки (печі) для виробництва деревного вугілля класифікуються за різними критеріями. Пропонуємо ознайомитися зі статтею, яка допоможе зорієнтуватися при виборі печі.

 

Відходи деревообробки і некондиційна деревина - ЖИВІ ГРОШІ!

В результаті вирубки дерев утворюється маса нетоварної деревини (гілки, сучки, пні, коріння і т.д.), так само існує таке поняття, як «санітарна» вирубка, після деревообробки утворюється так само велика кількість відходів (обзела, горбиль, сучки, дрібні обрізки і т.д.). Вся ця «нікуди непридатна» деревина, доставляє масу проблем її «господарям», особливо в газифікованих районах.

ПІРОЛІЗ ДЕРЕВИНИ (суха перегонка деревини)

Суха перегонка деревини - один з перших процесів хімічної технології. Починаючи з XII ст. її широко використовували в Росії для вироблення соснової смоли (служить для просмолки дерев'яних суден і просочення канатів); цей промисел носив назву смолокуріння. З розвитком металургії виник інший промисел, також заснований на сухій перегонці деревини, - обвуглення з отриманням деревного вугілля. Початок промислового застосування піролізу деревини відноситься до XIX ст., Сировиною була тільки деревина листяних порід, головним продуктом - оцтова кислота.

Піроліз. види піролізу

Окислювальний піроліз - процес термічного розкладання промислових відходів при їх частковому спалюванні чи безпосередньому контакті з продуктами згоряння палива. Даний метод можна застосовувати для знешкодження багатьох відходів, в тому числі «незручних» для спалювання чи газифікації: в'язких, пастоподібних відходів, вологих опадів, пластмас, шламів з великим вмістом золи, забруднену мазутом, маслами та іншими сполуками землю, сильно пилящіх відходів.

Деревне вугілля

Деревне вугілля - мікропористий високовуглецевий продукт, одержуваний піролізом деревини без доступу повітря. Структура і властивості вугілля визначаються температурою піролізу. Промислове деревне вугілля, що отримується при кінцевій температурі 450-550°C, - аморфний високомолекулярний продукт, до складу якого входять аліфатичні і ароматичні структури; склад: 80-92% C, 4,0-4,8% H, 5-15% O. Деревне вугілля містить також 1-3% мінеральних домішок, головним чином, карбонатів і оксидів K, Na, Ca, Mg, Si, Al, Fe.

Деревне вугілля

Деревне вугілля - це тверде пористе високовуглецева речовина, яка утворюється при нагріванні деревини при низькому рівні доступу (або взагалі без доступу) повітря в печах і ретортах. Теплота згоряння деревного вугілля дорівнює 30000-35000 кДж/кг (або 7000-8100 ккал/кг). Значна пористість деревного вугілля визначає його високі адсорбційні властивості.

Порівняльний аналіз аеродинамічних і барабанних сушок, використовуваних при виробництві брикетів Pini-Kay

У даній статті розглядаються і проводиться порівняльний аналіз різних видів сушарок тирси.

Вибір деревообробного обладнання

Ефективність деревообробки найбільше залежить від правильного вибору обладнання. Підприємець часто блукає в каталогах фірм, що продають велику кількість різної техніки для заготівлі лісу та обробки деревини. Ручні пили, пилорами, сушильні камери, різні верстати та інше. Проте, зовсім не обов'язково купувати все це одним махом. Так як різні верстати призначені для певних операцій. Вам потрібно вибрати для себе певний сегмент на цьому ринку.

Режими сушіння деревини та їх вплив на її фізичні властивості.

Режим сушіння деревини - це сукупність тепло-вологих впливів сушильного компонента на деревину, які забезпечують потрібну якість і швидкість його сушіння. Залежно від вимог, що пред'являються до якості сушки, деревина може висушуватися в різних режимах і категоріях температурного рівня.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua