Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Це потрібно знати кожному углежогу !!!

Крім широко відомих всім властивостей деревного вугілля, є у нього відмінна здатність набирати і утримувати близько 40% вологи від своєї маси. У процесі піролізу деревини практично повністю зберігається структура її провідних тканин, тому в утвореному деревному вугіллі присутня велика кількість капілярів і пор, що володіють великою сумарною поверхнею, що сприяє його великий адсорбційної здатності. 

МЕДИЧНІ ВІДХОДИ

Медичні відходи є факторами прямого та опосередкованого ризику забруднення навколишнього середовища, виникнення інфекційних та неінфекційних захворювань серед населення. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) відносить МВ до групи небезпечних і рекомендує створення спеціальних служб для їх переробки.

Основні різновиди сушарок, їхні переваги й недоліки

У даній статті ми розглянемо основні види сушарок і ознайомимо Вас з принципами роботи різних установок.

Температури горіння різних речовин і матеріалів

У цій статті ми познайомимо Вас з температурами горіння різних речовин і матеріалів.

Проблема утилізації залізничних шпал може бути вирішена

Труднощі переробки залізничних шпал - велика проблема для залізниці. Щороку з 690 мільйонів старих шпал близько 15 мільйонів шпал приходять в непридатність і вимагають заміни.
Пропонується утилізувати відпрацьовану дерев'яну шпалу шляхом піролізу в вуглевипалювальних печах УП-2 «ЄВРО-S». У процесі утилізації виходить деревне вугілля, горючий газ, теплова та електрична енергія.

Треба пам'ятати

Будь-яка машина вимагає дбайливого відношення, а так само дотримання технічного регламенту - вимог виробника відносно експлуатації. Чомусь не у кого не викликає сумнівів, необхідність заміни олії і фільтрів в автомобілі, на спеціалізованих СТО, є навіть така потрібна річ, як планове ТО, де при певному пробігу автомобіля робляться різні сервісні роботи.

Класифікація та підбір вуглевипалювальних установок

Установки (печі) для виробництва деревного вугілля класифікуються за різними критеріями. Пропонуємо ознайомитися зі статтею, яка допоможе зорієнтуватися при виборі печі.

 

Відходи деревообробки і некондиційна деревина - ЖИВІ ГРОШІ!

В результаті вирубки дерев утворюється маса нетоварної деревини (гілки, сучки, пні, коріння і т.д.), так само існує таке поняття, як «санітарна» вирубка, після деревообробки утворюється так само велика кількість відходів (обзела, горбиль, сучки, дрібні обрізки і т.д.). Вся ця «нікуди непридатна» деревина, доставляє масу проблем її «господарям», особливо в газифікованих районах.

ПІРОЛІЗ ДЕРЕВИНИ (суха перегонка деревини)

Суха перегонка деревини - один з перших процесів хімічної технології. Починаючи з XII ст. її широко використовували в Росії для вироблення соснової смоли (служить для просмолки дерев'яних суден і просочення канатів); цей промисел носив назву смолокуріння. З розвитком металургії виник інший промисел, також заснований на сухій перегонці деревини, - обвуглення з отриманням деревного вугілля. Початок промислового застосування піролізу деревини відноситься до XIX ст., Сировиною була тільки деревина листяних порід, головним продуктом - оцтова кислота.

Піроліз. види піролізу

Окислювальний піроліз - процес термічного розкладання промислових відходів при їх частковому спалюванні чи безпосередньому контакті з продуктами згоряння палива. Даний метод можна застосовувати для знешкодження багатьох відходів, в тому числі «незручних» для спалювання чи газифікації: в'язких, пастоподібних відходів, вологих опадів, пластмас, шламів з великим вмістом золи, забруднену мазутом, маслами та іншими сполуками землю, сильно пилящіх відходів.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua