Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Деревне вугілля від GREENPOWER

Наша компанія спеціалізується на розробці і виготовленні обладнання для виробництва деревного вугілля з деревини різних порід дерев, брикетів, а також з відходів лісопереробної промисловості і сільського господарства.

Активоване вугілля

Активоване (активне) вугілля - це вуглецевий сорбент, вироблений промисловим способом. Активне вугілля має нормовані показники якості. Стандартами або технічними умовами виробництва задаються сорбційна ємність, питома площа пор активованого вугілля, розміри частинок і ряд інших показників.

 

Порівняння тривалість горіння вугілля з брикету pini-kay і традиційного деревного вугілля

Наочна демонстрація переваги використання деревно-вугільного брикету pini-kay.

Це потрібно знати кожному углежогу !!!

Крім широко відомих всім властивостей деревного вугілля, є у нього відмінна здатність набирати і утримувати близько 40% вологи від своєї маси. У процесі піролізу деревини практично повністю зберігається структура її провідних тканин, тому в утвореному деревному вугіллі присутня велика кількість капілярів і пор, що володіють великою сумарною поверхнею, що сприяє його великий адсорбційної здатності. 

МЕДИЧНІ ВІДХОДИ

Медичні відходи є факторами прямого та опосередкованого ризику забруднення навколишнього середовища, виникнення інфекційних та неінфекційних захворювань серед населення. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) відносить МВ до групи небезпечних і рекомендує створення спеціальних служб для їх переробки.

Основні різновиди сушарок, їхні переваги й недоліки

У даній статті ми розглянемо основні види сушарок і ознайомимо Вас з принципами роботи різних установок.

Температури горіння різних речовин і матеріалів

У цій статті ми познайомимо Вас з температурами горіння різних речовин і матеріалів.

Проблема утилізації залізничних шпал може бути вирішена

Труднощі переробки залізничних шпал - велика проблема для залізниці. Щороку з 690 мільйонів старих шпал близько 15 мільйонів шпал приходять в непридатність і вимагають заміни.
Пропонується утилізувати відпрацьовану дерев'яну шпалу шляхом піролізу в вуглевипалювальних печах УП-2 «ЄВРО-S». У процесі утилізації виходить деревне вугілля, горючий газ, теплова та електрична енергія.

Треба пам'ятати

Будь-яка машина вимагає дбайливого відношення, а так само дотримання технічного регламенту - вимог виробника відносно експлуатації. Чомусь не у кого не викликає сумнівів, необхідність заміни олії і фільтрів в автомобілі, на спеціалізованих СТО, є навіть така потрібна річ, як планове ТО, де при певному пробігу автомобіля робляться різні сервісні роботи.

Класифікація та підбір вуглевипалювальних установок

Установки (печі) для виробництва деревного вугілля класифікуються за різними критеріями. Пропонуємо ознайомитися зі статтею, яка допоможе зорієнтуватися при виборі печі.

 


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua