Статті компанії Greenpower
Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Україна може стати провідним постачальником твердого біопалива в Європу

Справа рухається до зими, і комунальні служби країни готуються до чергового опалювального сезону. Те, що він в цьому році буде дорожче, вже відчули на собі всі одержувачі комунальних рахунків: плата за тепло в стандартній київської "двійці" піднялася на 35-40 грн. З урахуванням же того, що в багатьох містах тарифи не переглядалися кілька років, підвищення в цілому може виявитися ще більшим. В принципі, не критично, але все одно неприємно. Втім, альтернатива є: як показує світова практика, не газом єдиним зігріваються в більшості цивілізованих країн. Та ж Європа більше 10 років активно переходить на котли, що працюють на пелетах. "Паливо майбутнього" або "паливо з впевненістю у майбутньому" - так європейські аналітики називають сьогодні гранули біологічного тепла.

Принцип технології піролізу

Типовий процес розкладання деревини під впливом нагріву в безкисневому газовій атмосфері (піроліз) здійснюється в замкнутому сосуді (реторти), що нагрівається через стінки.

Екологічні аспекти зношених автошин

Американські та шведські фахівці провели дослідження, в результаті якого з'ясувалося, що автомобільні покришки - дуже небезпечна частина автомобіля: адже пил, який виникає в результаті зносу гуми, може викликати дуже серйозні захворювання.