Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Деревне вугілля

Деревне вугілля - мікропористий високовуглецевий продукт, одержуваний піролізом деревини без доступу повітря. Структура і властивості вугілля визначаються температурою піролізу. Промислове деревне вугілля, що отримується при кінцевій температурі 450-550°C, - аморфний високомолекулярний продукт, до складу якого входять аліфатичні і ароматичні структури; склад: 80-92% C, 4,0-4,8% H, 5-15% O. Деревне вугілля містить також 1-3% мінеральних домішок, головним чином, карбонатів і оксидів K, Na, Ca, Mg, Si, Al, Fe.

Деревне вугілля

Деревне вугілля - це тверде пористе високовуглецева речовина, яка утворюється при нагріванні деревини при низькому рівні доступу (або взагалі без доступу) повітря в печах і ретортах. Теплота згоряння деревного вугілля дорівнює 30000-35000 кДж/кг (або 7000-8100 ккал/кг). Значна пористість деревного вугілля визначає його високі адсорбційні властивості.

Порівняльний аналіз аеродинамічних і барабанних сушок, використовуваних при виробництві брикетів Pini-Kay

У даній статті розглядаються і проводиться порівняльний аналіз різних видів сушарок тирси.

Вибір деревообробного обладнання

Ефективність деревообробки найбільше залежить від правильного вибору обладнання. Підприємець часто блукає в каталогах фірм, що продають велику кількість різної техніки для заготівлі лісу та обробки деревини. Ручні пили, пилорами, сушильні камери, різні верстати та інше. Проте, зовсім не обов'язково купувати все це одним махом. Так як різні верстати призначені для певних операцій. Вам потрібно вибрати для себе певний сегмент на цьому ринку.

Режими сушіння деревини та їх вплив на її фізичні властивості.

Режим сушіння деревини - це сукупність тепло-вологих впливів сушильного компонента на деревину, які забезпечують потрібну якість і швидкість його сушіння. Залежно від вимог, що пред'являються до якості сушки, деревина може висушуватися в різних режимах і категоріях температурного рівня.

Основним продуктом вуглевипалювальних печей, є деревне вугілля.

Основним продуктом вуглевипалювальних печей, є деревне вугілля. Деревне вугілля застосовується в різних галузях: у виробництві будівельних матеріалів, в побуті для опалення приміщень, для розпалювання камінів і мангалів, в медицині.

Режимні фактори процесу піролізу

У даній статті ми розглянемо залежність процесу від швидкості обвуглювання, тиску в апараті, кінцевої температури і середовища, що оточує елемент деревини.

Піролізний котел - альтернатива газовому обладнанню!

Піролізний котел - це найкраща альтернатива газовому обладнанню. Тенденція зростання цін на енергоносії, змусили задуматися всіх людей - чим можна замінити газ в наших будинках? Як економити гроші на опаленні свого будинку?

Деревне вугілля, отримання та застосування.

Деревне вугілля - це продукт отриманий спалюванням деревини в печах, топках, купах і ямах, без доступу кисню або з малим його відсотком

Безплідна земля - Вугілля на Гаїті.

Стаття про нелегку працю углежогів на Гаїті.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua