Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Піролізний котел - альтернатива газовому обладнанню!

Піролізний котел - це найкраща альтернатива газовому обладнанню. Тенденція зростання цін на енергоносії, змусили задуматися всіх людей - чим можна замінити газ в наших будинках? Як економити гроші на опаленні свого будинку?

Деревне вугілля, отримання та застосування.

Деревне вугілля - це продукт отриманий спалюванням деревини в печах, топках, купах і ямах, без доступу кисню або з малим його відсотком

Безплідна земля - Вугілля на Гаїті.

Стаття про нелегку працю углежогів на Гаїті.

Виступ незадоволених углежогів ...

У березні-квітні 1841 р відбувся найзначніший в історії виступ робітників - углежогів за свої права. Повстання углежогів Ревдінського заводу. Причиною стали не людські умови праці, несправедлива оплата і завищені норми виробітку.

Важко живеться углежогам!

На даний момент часу не більше 5% всього виробленого вугілля в світі, проводиться відповідають сучасним вимогам екологічно чистими, технологічними і безпечними методами. Все решта робиться примітивним, доісторичним способом: «в ямах», «купах», а так само з використанням найпростіших вуглевипалювальних печей, які працюють за тим же принципом.

ЕЛЕМЕНТ № 6. Дмитро Іванович Менделєєв про вуглець:

Вуглець зустрічається в природі як у вільному, так і в з'єднаному стані, в дуже різних формах і видах. У вільному стані вуглець відомий, принаймні, в трьох видах: у вигляді вугілля, графіту і алмазу. У стані з'єднань вуглець входить до складу так званих органічних речовин, тобто безлічі речовин, що знаходяться в тілі всякої рослини і тварини. Він знаходиться в вигляді вуглекислого газу у воді і повітрі, а у вигляді солей вуглекислоти і органічних залишків в грунті і масі земної кори.

Шановні углежоги, велике прохання, не купувати вуглевипалювальні печі від сторонніх осіб і фірм

Шановні углежоги, велике прохання, не купувати вуглевипалювальні печі від сторонніх осіб і фірм які не є виробниками даного обладнання. Тільки виробник зможе дати повну гарантію і кваліфіковану консультацію по експлуатації вуглевипалювального обладнання.

Суха перегонка деревини (піроліз)

Суха перегонка деревини (піроліз) - це термічний розклад деревини без доступу кисню. В результаті цього процесу отримують тверді, рідкі та газоподібні продукти. Твердим продуктом піролізу є деревне вугілля, що залишається в камері згоряння у вигляді твердого залишку після завершення процесу піролізу деревини. Рідкі і газоподібні продукти виділяються спільно у вигляді складної парогазової суміші, яка при подальшому охолодженні розділяється на рідкий дистилят (жижку) і неконденсовані гази.

Україна може стати провідним постачальником твердого біопалива в Європу

Справа рухається до зими, і комунальні служби країни готуються до чергового опалювального сезону. Те, що він в цьому році буде дорожче, вже відчули на собі всі одержувачі комунальних рахунків: плата за тепло в стандартній київської "двійці" піднялася на 35-40 грн. З урахуванням же того, що в багатьох містах тарифи не переглядалися кілька років, підвищення в цілому може виявитися ще більшим. В принципі, не критично, але все одно неприємно. Втім, альтернатива є: як показує світова практика, не газом єдиним зігріваються в більшості цивілізованих країн. Та ж Європа більше 10 років активно переходить на котли, що працюють на пелетах. "Паливо майбутнього" або "паливо з впевненістю у майбутньому" - так європейські аналітики називають сьогодні гранули біологічного тепла.

Принцип технології піролізу

Типовий процес розкладання деревини під впливом нагріву в безкисневому газовій атмосфері (піроліз) здійснюється в замкнутому сосуді (реторти), що нагрівається через стінки.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua