Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини

 

Виробнича база компанії GREENPOWER сьогодні - це повністю самодостатнє виробництво з широкими і гнучкими можливостями на території більше 3000 кв.м.

Повний цикл - від генерування ідеї до серійного випуску продукції забезпечують наші відділи: конструкторський, постачання, технічного контролю якості, продажу та маркетинговий. Праця, досвід і знання всього колективу компанії щодня втілюються в реальну і корисну продукцію. Загальна чисельність співробітників компанії - 45 осіб. Саме завдяки злагодженій роботі, високому науковому і технічному потенціалу звичайний лист металу перетворюється в складне і так необхідне економіці різних країн промислове обладнання.

Виробничий цех компанії GreenPower, м. Харків

Як це працює?

Hot resistance test of  fire chamber door’s cover Charcoal burning  kiln CK Відділ маркетингу детально вивчає поточні та потенційні потреби клієнтів, забезпечуючи зв'язок між клієнтом та інженерами компанії. Фахівці з маркетингу покращують якість своєї роботи, удосконалюючи стиль і методи обслуговування.

Конструкторський відділ впроваджує нововведення, приділяючи особливу увагу потребам ринку і потребам наших покупців. Всі нові елементи обладнання детально вивчаються у співпраці з відділом технічного контролю якості і тільки після цього вводяться в експлуатацію.

Відділ постачання постійно працює над скороченням вартості закуповуваної сировини і поліпшенням її якісних показників. Стабільність і своєчасність поставок - гарантія зобов'язань компанії GREENPOWER перед замовниками!

Відділ технічного контролю якості веде постійний моніторинг дотримання технології виробництва, забезпечує безперебійну роботу верстатів, кранів, зварювальних апаратів та іншого необхідного обладнання.

Технічні експерти у співпраці з відділом постачання забезпечують наявність високоякісної сировини для потреб виробництва.

Спеціальне термоізоляційне покриття камер печі, запропоноване конструкторським відділом, дозволяє уникнути втрат тепла в навколишнє середовище, що значно знижує енергоспоживання вуглевипалювальної печі ВП "Євро"

Наші технічні фахівці володіють всім необхідним обладнанням для проведення тестувань і випробувань різних вузлів і агрегатів, а також конструкції в цілому.

Ми приділяємо велику увагу якості і дотриманню вимог конструкторської документації. Контроль якості здійснюється на всіх виробничих етапах, при переході виробу з однієї ділянки на іншу готовий виріб перевіряється начальником цеху, головним інженером, а безпосередньо перед відвантаженням - менеджером відділу продажу, який супроводжує угоду.

Перед відвантаженням проводиться повна тестова зборка печі до робочого стану

Відділ продажу забезпечує взаємодію з потенційними і поточними покупцями, повну інформаційну та консультаційну підтримку від першого контакту до придбання обладнання, його встановлення і введення в експлуатацію.

На всю нашу продукцію діє гарантія 12 місяців. При цьому ми реально виконуємо взяті на себе гарантійні зобов'язання, вникаємо в суть ситуації, що склалася, знаходимо оптимальний вихід, сприяємо усуненню негарантійних випадків. Постійні резерви запасних частин і гнучкі зв'язки з постачальниками дають можливість здійснювати якісне сервісне обслуговування.

Керівництво компанії GREENPOWER забезпечує теплий, демократичний клімат в колективі, раціональне використання матеріальних і трудових ресурсів, постійне навчання та підвищення кваліфікації співробітників.

Завдяки грамотно побудованій роботі разом з ростом продажів зміцнюється імідж компанії. Разом з ростом добробуту компанії зростає і добробут її співробітників!

   

   

   

   

Всі структури компанії в тісній взаємодії одна з одною забезпечують оптимальне вирішення питань наших замовників з організації та ведення свого бізнесу. Переробку відходів деревообробної промисловості та сільського господарства в високоліквідний і якісний товар - деревне вугілля - ми бачимо як неоране поле для Ваших можливостей!

На обладнанні з логотипом GREENPOWER Ви легко перетворите ВІДХОДИ в ДОХОДИ!

 

email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

 +38 091 481-92-88 

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua

carbinization-furnance-quality-certificate