Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини


Назад
Оновлення системи АСУ для печі карбонізації ЕККО

Протягом 2021 року проводилося доопрацювання системи АСУ печі карбонізації ЕККО-2. Після проведення тестових випробувань системи на трьох підприємствах у різних частинах світу, Головний Інженер GreenPower Едуард Алексєєнко, дав висновок про отримані переваги оновленою системою:

1. Підвищується продуктивність печі

2. Виключається можливість виходу печі з ладу

3. АСУ слідкує за діями оператора

4. Піч працює коректніше

5. З'являється можливість менше приділяти часу печі

6. Мінімальна кількість виходів печі до аварійного режиму

 

Наведемо порівняльний аналіз графіків роботи печі до оновлення перший графік та після - другий після оновлення. Як видно з графіків, після оновлення піч працює коректніше.

Новий рівень системи автоматичного управління процесом для печей ЕККО-2 дозволяє істотно збільшити продуктивність при мінімальній кількості персоналу. Тепер не потрібно стежити за піччю під час процесу карбонізації, піч керується повністю в автоматичному режимі, включаючи зміну режимів сушіння на піроліз. Піч вказує в якому режимі вона знаходиться, повідомляє оператора про необхідність перезавантаження камери. Піч перейде в аварійний режим у разі виходу з ладу основних органів управління - тепер фактично неможливо експлуатувати піч з неробочою термопарою або приводом шибера.

Кожна піч ЕККО-2 може бути оновлена ​​до останньої версії, якщо Вас зацікавило це оновлення, зв'яжіться з менеджером GreenPower.

email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

 +38 091 481-92-88 

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua

carbinization-furnance-quality-certificate