Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини
Назад
Пелети та їх використання

Пелети високої якості часто використовують для опалення житлових будинків шляхом спалювання в пелетних котлах, печах і камінах. Діаметр їх зазвичай становить 6-8 мм і довжина менше 50 мм. В Європі їх, як правило, продають у 15-20 кілограмових мішках.

Попит на деревні брикети, пелети та обладнання для їх виробництва та спалювання зростає пропорційно цінам на такі традиційні види палива, як газ і нафта.На сьогоднішній день у деяких країнах Європи, де ринок альтернативних джерел енергії найбільш розвинений, гранулами опалюється до 2/3 усіх житлових приміщень.

Така поширеність пояснюється і екологічністю даного виду палива – при його згоранні викиди CO2 рівні поглинанню цього газу під час росту дерева, а викиди NO2 та летких органічних компонентів значно знижені завдяки використанню сучасних технологій спалювання.

Темні гранули з великим вмістом кори спалюються в котлах більшої потужності з метою отримання тепла та електричної енергії для населених пунктів та промислових підприємств. Темні гранули можуть бути також і більшого діаметру. Їх продають навалом партіями від 2-3х тисяч тонн і більше.


email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

    + 38095 250 63 45

GreenPower 

manager@greenpower.com.ua