Меню
UKR
ESP
RUS
RUS
Youtube
Facebook
Підписатися на новини

Історія компанії GreenPower

У 1998 році була заснована фірма під назвою «Відпочинок». З самого початку своєї діяльності фірма спеціалізувалася на продажу деревного вугілля, а також різної продукції для барбекю.

Вуглевипалювальна піч з цистерни (2001 рік)

У 2000 році було організовано власне вуглевипалювальне виробництво. Деревне вугілля вироблялось одним з примітивних способів: за допомогою найпростіших вуглевипалювальних печей, виготовлених власними силами з використаних ємностей для ПММ. Деревне вугілля було низької якості, умови праці залишали бажати кращого, виробнича база вимагала модернізації.

У 2001 році була введена в експлуатацію наша перша самостійно розроблена вуглевипалювальна піч. Це була примітивна сталева вертикальна вуглевипалювальна піч з внутрішнім підведенням теплоносія, в якій відбувалися всі процеси вуглевипалювання (сушка, піроліз, охолодження). Наступного року з'явилася ВП-2 "Оленка" і ВП-3 "Оленка".

Завдяки вдало підібраним габаритним розмірам деревне вугілля, вироблене на «Оленці», було набагато кращої якості, ніж вугілля, виготовлене на аналогах нашої печі. Крім цього піч легко ремонтувалася і розбиралася для транспортування. ВП "Оленка" зацікавила багатьох виробників деревного вугілля України та ближнього зарубіжжя, що призвело до необхідності організації ділянки з виготовлення вуглевипалювальних печей.

З 2002 по 2006 рік включно були зроблені понад сто вуглевипалювальних печей типу ВП-2 "Оленка". Деякі з них працюють і по сей день по всій території України та за її межами. Тип даних печей углежоги з того часу стали називати «Оленка» або «Ракета», «Каструля», «Бочка» і т.д.

ВП-2 «Оленка» в роботі (2004 рік)

Ділянки вуглевипалювання постійно підлягали перевіркам різноманітних "органів влади", а вуглевипалювальні печі проводилися без єдиного узгодження і конструкторського документа, тобто фактично були «купою металобрухту». Внаслідок цього нами було прийнято рішення виробляти вуглевипалювальні печі, які будуть відповідати всім вимогам нормативної і правової документації. З 2002 року і по теперішній час, все обладнання компанії "Грінпауер" розробляється відповідно до вимог державних і міжнародних стандартів і проходить добровільну сертифікацію.

Як відомо, всі виробники деревного вугілля прагнуть до зменшення кількості дрібної фракції, збільшення механічної міцності деревного вугілля, а також до використання відходів деревообробної промисловості в якості сировини. Крім цього при використанні печей типу "Оленка" виникали такі проблеми:

 • Величезна кількість викидів в атмосферу
 • Якість деревного вугілля залежить від розмірів печі, професійних навичок углежогу, погодних умов і т.д.
 • Присутнє перепалене і недопалене деревне вугілля
 • Вугілля виходить низькою механічної міцності і з великою кількістю відсіву
 • Не можна використовувати дрібні шматки деревини або столярні обрізки - перегорають
 • В якості сировини неможливо використовувати м'які породи деревини

У 2003 році ми приступили до розробки нової вуглевипалювальної печі, конструкція якої повинна була вирішити всі перераховані вище проблеми. За основу була взята вуглевипалювальна піч УВП-5, розроблена радянськими вченими в 1958 році. Конструкція УВП-5 була металомістка і трудомістка, як наслідок - дуже висока ціна.

Вуглевипалювальна піч УВП-5

Нова вуглевипалювальна піч ВП-1 "Беззольна" надійшла в продаж на початку 2004 року, вона отримала назву "Беззольна", так як в процесі отримання деревного вугілля була відсутня зола і відсоток дрібної фракції був низьким. Деревне вугілля, вироблене на ВП "Беззольна", отримало назву в широких колах "Ресторанний". Конструкція печі настільки припала до душі "народним умільцям", що багато хто з них намагаються і по сьогоднішній день копіювати наші печі, використовуючи для виготовлення підручні ємності.

Вуглевипалювальна піч ВП-2 "Беззольна" (2007 рік)

За час виготовлення первісна конструкція печі була сильно змінена. На даний момент ми пропонуємо три модернізовані модифікації "Беззольної" ВП-1, ВП-2 і ВП-3 "Угольков" - з нижнім вивантаженням деревного вугілля. З 2004 по 2011 рік було виготовлено і реалізовано понад 300 печей даного типу.

Вуглевипалювальна піч ВП-2 "Угольков" і ВП-2 "Оленка" (2010 рік)

У 2006 році ми приступили до розробки та виготовленні серії екологічно чистих вуглевипалювальних печей мобільного і стаціонарного виконання.

ВП "Вуглинка" - невелика мобільна піч, розроблялася спеціально для підприємств, які в результаті своєї діяльності утворюють відходи деревообробки, з метою їх утилізації (переробка в деревне вугілля). Мобільність і невеликі габарити печі дозволяють встановлювати її безпосередньо на виробничих і лісозаготівельних майданчиках.

У цьому ж році була розроблена стаціонарна вуглевипалювальна піч ВП "Кудесниця" - аналог пітерського "Еколона". Подібні печі виробляються повсюди на території Російської Федерації. Дана модель не отримала широкого поширення на території України за низкою причин: висока вартість, стаціонарне будівництво, використання дорогих підйомних механізмів і т.д.

Вуглевипалювальна піч "ЕКОЛОН" ТОВ Біоенергії, м.Санкт-Петербург, РФ

Сортування і фасування деревного вугілля на багатьох підприємствах даної галузі є трудомістким і тривалим процесом. З метою полегшення і здешевлення цього процесу в 2006 році була розроблена і введена в експлуатацію установка для механізованого сортування і фасування деревного вугілля ФСУ-1. Пізніше ця установка увійшла до складу комплексної лінії для сортування та фасування деревного вугілля.

На сьогоднішній день ми пропонуємо повний комплект обладнання для цивілізованої фасовки деревного вугілля.

Ескіз ФСУ-1

У 2007 році приступили до розробки принципово нової ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТОЇ піролізної печі ВП "ЄВРО". У цій вуглевипалювалній печі нашими фахівцями був впроваджений ряд "НОУ-ХАУ". Це була перша в світі "вертикальна" піролізна піч, в якій не потрібно було переміщати сировину з камери «СУШКА» в камеру «ПІРОЛІЗ». Зміна режиму "СУШКА" на "ПІРОЛІЗ" і назад, відбувалося за рахунок зміни положення шиберних-заслінок, при цьому з'явилася можливість управляти процесом газовиділення при піролізі, що дало можливість отримати деревне вугілля з дуже високими якісними характеристиками.

Експериментальна вуглевипалювальна піч ВП "ЄВРО", м Зміїв, Харківська обл.

На початку 2008 року ми приступили до випробувань ВП "ЄВРО". Після численних змін конструкції в результаті плідних робіт ми отримали позитивний результат.

У березні 2009 року була вироблена перша серійна ВП "ЄВРО". За весь час виробництва конструкція печі багато разів була модернізована і покращена.

Вуглевипалювальна піч ВП "ЄВРО" 2009 рік, м. Медвин, Київська обл.

Вуглевипалювальна піч ВП "ЄВРО" 2010 рік, м. Слов'яногірськ, Донецька обл.

Вуглевипалювальні піч ВП "ЄВРО" 2011 рік, м. Пловдив, Болгарія

До кінця 2012 року було випущено більше 140 вуглевипалювальних печей ВП "ЄВРО", які запущені в роботу нашими фахівцями в різних кінцях земної кулі. Ми отримали неоціненний досвід і як результат - сучасну вуглевипалювальну піч, що відповідає світовим стандартам XXI століття.

Вуглевипалювальна піч ВП "ЄВРО" 2012 рік, м. Харків, Україна

2013р. Розроблена, оновлена модифікація «ЄВРО», яка отримала приставку ВП-2. Нова топка, повна механізація управління, сучасні вогнетривкі і ізоляційні матеріали - це короткий опис ВП-2 «ЄВРО».

Вуглевипалювальна піч ВП-2 "ЄВРО" 2013 рік, м. Варна, Болгарія

2013-2014р. Розроблена та виготовлена нова вуглевипалювальна піч ВП-3 «ЄВРО». Головна перевага - глобальне усунення всіх конструкційних недоліків першого і другого поколінь печей типу «ЄВРО».

Експериментальна вуглевипалювальна піч ВП-3 "ЄВРО" 2014 рік, м. Дніпропетровськ, Україна

У 2014 році відкрито торгове представництво компанії GreenPower в м. Пловдив, Болгарія.

також з'явилися нові види обладнання компанії GreenPower:

З'явилися нові відділи GreenPower: конструкторський, відділ матеріалу-технічного забезпечення і логістики, відділ продаж і контролю якості, а також відділ експериментального виробництва, виробництво GreenPower займає площу понад 3000 м2.

У 2015р випущена перша серійна вуглевипалювальна піч ВП-3 ЄВРО-м. Протягом всього року проводилися доопрацювання конструкції вуглевипалювальної печі в процесі експлуатації. Велися роботи з розробки та виготовлення мультициклонів, які входять в групу механічних очисників з сухим способом очищення, високою ефективністю. Ефективність очищення для частинок розміру 5.10. м. становить 90%, в той час для частинок, розмір яких більше, становить 99%.

Вуглевипалювальна піч ВП-3 "ЄВРО" 2015 рік, ПАР

2015 рік - GreenPower приступив до розробки нової вугіллевипалювал печі "ЕККО", яка в подальшому буде гідною заміною печі серії "ЄВРО".

На даний момент GreenPower перша компанія, яка змогла розробити і виготовити пересувну вуглевипалювальну піч, продуктивністю до 60 тонн деревного вугілля на місяць.

Вуглевипалювальна піч ВП-4 "ЄВРО" 2016 рік, Росія 

У 2016 році ми приступили до випробувань нової вугіллевипалювал печі серії «ЕККО», яка повинна була замінити серію печей «ЄВРО».  Основні Завдання, які були поставлені при розробці нової моделі:

 •  Низька ціна і висока продуктивність
 •  Ремонтопридатність
 •  Мобільність печі і придатність до транспортування
 •  Максимальна автоматизація процесу управління
 •  Можливість швидкого старту і швидкої зупинки печі
 •  100% екологічна безпека процесу експлуатації печі

Експериментальна УП-1 ЕККО, м. Харків, виробнича дільниця GreenPower

В результаті проведених випробувань УП-1 ЕККО в 2016 році з'явилася нова углевижігательная піч УП-4 ЄВРО, в порівнянні з УП-3 ЄВРО, нова піч знайшла:

 •  Новий топковий пристрій
 •  Герметичні жаростійкі засувка пара і газу
 •  Допалювач, який забезпечував відсутність шкідливих викидів

 У 2017 році ми продовжили випробування нової вугіллевипалювальної печі, тому що не були виконані всі поставлені Завдання.

м. Харків, випробування УП-1 ЕККО, версія 2;  поруч УП-3 ЄВРО-м

За результатами 2017 року, було впроваджено для нової вугіллевипалювал печі УП-1 ЕККО:

 •  Нове топковий пристрій (концепт), в якому все димові гази від процесу, направляються в димову трубу, перед якою встановлено дожигатель, даний фактор забезпечує 100% екологічну безпеку процесу
 •  Новий матеріал для камер сушіння / піроліз, який дозволив досягати високих температур в камері> 800®C

 Так само в 2017 році, був розроблений концепт нової вугіллевипалювал печі BIO-KILN або БІО-ПІЧ.

Ескіз БІО-Піч

На початку 2018 року було випущено першу експериментальна углевижігательная піч - BIO-ПІЧ, свою назву вона отримала завдяки можливості виробляти високоякісний BIO-CHAR, а так само деревне вугілля з різних типів шкаралупи горіхів, головна особливість печі - це стабільне виробництво деревного вугілля з показником нелетучего  вуглецю> 92%.

 В середині 2018 року, після довгих експериментів, модернізацій, раціоналізацій і переробок конструкції нами був отриманий високий результат, який виражається в стабільному виробництві продукції без нанесення шкоди навколишньому середовищу з мінімальним людським фактором.  Серед головних достоїнств БІО-печі, варто відзначити:

 • Безперервне виробництво, зверху сировину - знизу вугілля.
 •  Мобільний виконання, можливе транспортування на відстані
 •  Мінімальний людський фактор
 •  Висока продуктивність
 •  Довговічна, надійна конструкція
 •  Високі якісні і кількісні показники деревного вугілля
 •  Екологічна безпека

У липні 2018 роки після 9 років продажів серії «ЄВРО» і випуску більш 500 одиниць обладнання, які працюють по всьому світу, були зняті з виробництва углевижігательние печі серії «ЄВРО», на її заміну була поставлена ​​нова серія «ЕККО».  Завершальною ланцюжок вуглевипалювальних печей серії «ЄВРО», стала нова модель УП-7 «ЄВРО», яка є «гібридом» 2-х моделей «ЕККО-ЄВРО».

УП-7 ЄВРО, 2018 рік

Так само 2018 рік був ознаменований випуском серійної вугіллевипалювал печі BIO-ПІЧ, яка має високі перспективи у всьому світі.

        GreenPower приділяє велику увагу якості. Контроль якості здійснюється на всіх виробничих етапах, при переході вироби з однієї ділянки на іншу, готовий виріб перевіряється технічним відділом, начальником цеху, головним інженером, а після менеджером відділу продажів.

        На всю нашу продукцію діє гарантія від 12 до 24 місяців. При цьому GreenPower реально виконує взяті на себе гарантійні зобов'язання, Ми вникаємо в суть ситуації, що склалася, знаходимо оптимальний вихід, сприяємо в усуненні негарантійних випадків. Постійні резерви запасних частин і гнучкі зв'язки з постачальниками, дають можливість здійснювати якісне сервісне обслуговування. Так само на підприємстві діє система післягарантійного обслуговування.

BIO-KILN, 2018 рік

GreenPower - це згуртований колектив однодумців - ми робимо Світ чистішим і захищаємо Землю від «безмірного» впливу людини, шляхом відходу від традиційних джерел енергії та заміни застарілих «брудних технологій» на сучасні - екологічно безпечні технології.

 

Фотогалерея Всі фотографії

email
×

Ви ввели неправильний E - mail.

×

Вказаний E - mail вже бере участь в розсилці.

×

Тепер ви підписані на наші новини.

 +38 091 481-92-88 

GreenPower 

ukraine@greenpower.com.ua

carbinization-furnance-quality-certificate